Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meleg vagyok, de nem merem...

Meleg vagyok, de nem merem elmondani a szüleimnek. Már régóta tervezgetem de nem megy. Pedig ők egyátalán nem homofóbok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 10:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
42%
Te neked kell eldönteni, hogy elakarod mondani vagy sem. Ne mások tanácsát kérd ki, hanem a saját döntéseid után menj. Előbb kérd ki egy pszichológus tanácsát, mint az ittlévőkét. A szülők is eltérően reagálhatnak a dologra. Lehet, hogy elfogadják, de lehet, hogy nem. Ezt nem lehet előre tudni. Neked kell tudni, hogy hogyan érintene lelkileg az egyes végkifejlettek, amiket te ellképzelsz. Én 20 évesen mondtam el, igazából jól fogadta mindkét szülő. Pedig az ellenkezőjét vártam volna. Ezért is mondom, hogy nem lehet előre tudni semmit. Senki sem gondolatolvasó.
2021. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként jobb fiatalon túlesni ezen a dolgon. Szülők sem hülyék amúgy. Még a te korodban oké, hogy nincs barátnőd, viszont azért már 20+ évesen gyanús, ha még sosem volt kapcsolat. Persze nem jelenthető ki akkor sem 100%-al a homiság, viszont valami lelki oka van annak is, ha az illető hetero.
2021. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Hát
2021. márc. 21. 14:58
 24/28 A kérdező kommentje:
Egyátalán nem homofóbok szóval gondolom jól fogják fogadni de szerintem még nem jött el az ideje. De mondom hogy szerintem biszex vagyok mert megnéztem egy képet e gy fiúról meg egy nőröl és mindkettő eltudom képzelni az ágyba!
2021. márc. 21. 15:05
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

20.hirtelen ne dönts kérlek...

meleg vagy vagy biszex most akkor?

érdekelnek a nők kicsit is?

ha igen akkor biszex vagy ha egyáltalán akkor vagy meleg!

ezt kéne biztosra eldöntened addig meg ne merészeld elmondani mert semmi értelme hogy oylat mondj amiben nem vagy biztos

2021. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
egy picit igen
2021. márc. 21. 15:22
 27/28 anonim ***** válasza:
75%

26.akkor nem simán meleg vagy.

Biszex vagy.így a kérdésed is értelmetlen innentől.

Kivel szeretnél jobban lenni?

kuki vagy punci?

2021. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
kuki
2021. márc. 21. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!