Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek mondjam el és mikor?

Kinek mondjam el és mikor?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves meleg srác vagyok és nem bírom elviselni, hogy nem találok egy normális párt meg hogy mondjam el a szüleimnek hogy meleg vagyok mit szólnának hozzá?

2021. márc. 21. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Miért kellene elmondani nekik? (Én se mondtam el, később maguktól is rájöttek, és nem szóltak semmit. Meg ezen nincs semmi megbeszélnivaló szerintem.)
2021. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
16 évesen még éretlen vagy ehhez, simán lehet csak múló szeszély. Nem 1 és nem 2 példa van rá.
2021. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az egyik osztálytársamba belezúgtam de nem merem elmondani neki mert ő biztos hogy nem meleg
2021. márc. 21. 18:00
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Kamu.. 16 évesen még nem párt keres az ember..
2021. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
A szüleid mit szólnának hozzá szerinted? Mit érzel, milyen a hozzáállásuk a melegekhez? Esetleg előbb próbálj felhozni ilyen témákat finoman, nézd meg, mit reagálnak.
2021. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
2-es, ha egy lányba szeretett volna bele, akkor is ugyanezzel a dumával próbálnád lebeszélni róla?
2021. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
30%
16 évesen még ne határozd el magad biztosan a jelenlegi nemi identitásod mellett, még fejlődhet. Én ott szúrtam el, hogy 14 évesen belemagyarázták a fejembe, hogy igenis meleg vagyok, megpróbáltam mindenkivel elfogadtatni, mindenkinek kinyílvánítani. 18 évesen viszont rájöttem, hogy nagy hibát követtem el, rájöttem, hogy mégsem vagyok meleg. Elkezdtem foglalkozni ezzel, hogy mégis mi miatt változhattam meg gyökeresen négy év elteltével. 21-22 éves korig bármilyen irányba fejlődhet a nemi identitásod, ezt tudatalatti ingerek váltják ki legfőképpen. Ebből tanultam, és sok mindent másképp tettem volna, mivel így sokszor értetlenkedve állnak hozzám régi ismerőseim is. Sok embert megismertem akik ugyanezt élték végig, legtöbben csak egy emlékként értelmezik, de legtöbben mélyen belegondoltak, hogy most hol tartanának az életben ha ezt az utat folytatták volna, rengeteg hátránya van. Ha esetleg személyesebb történetek érdekelnek, szívesen mesélek akár privátba akár itt nyilvánosan :D
2021. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
65%
Én egyett értek a 7essel kb. Nem kell elhatároznod magad, de nem is szabad hogy korlátozd. Amit csak szeretnél próbálj ki. De én pl nem tartottam nagy coming out partyt hanem egyszer csak elkezdtem talizgatni egy sráccal és észre vették hogy sok időt töltünk egyutt és tudták. Én nem értem miért kell coming outolni😅 ha meg kérdezik mond el. 20/f (idős keresztény szülőkkel akik még mindig használják az n betüs szót.)
2021. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:) most belegondolva még lehet megváltozok most még a fiúk érdekelnek nem tom hogy lesz a jövőben de megígérem nem fogok coming outolni :)
2021. márc. 21. 21:10
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
A 7-es azt se tudja, miről beszél... A nemi identitás teljesen más téma, mint az, hogy az ember meleg-e vagy heteró.
2021. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!