Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy csúszok a képzéssel az egyetemen?

Figyelt kérdés
Támogatnak anyagilag, habár nem szorulok rá, minden fillért félreraktam eddig.
2021. jan. 27. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon egyszerű. Apu, anyu. Az egyetem nem megy úgy, ahogy számítottam. Csúszni fogok a képzéssel. Alapvetően ezek a trágyák igazán jól mennek: ... Ezekkel van bajom: ... A többi meg megyeget.


Szégyenlem magam előttetek emiatt.

2021. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Na és miért? Mert nem mindegy.
2021. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tetszik a távoktatás. És ezen a képzésen alapból sok a csúszás.
2021. jan. 27. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem emiatt nem kell szégyellned magad, mert csúszol az egyetemen. A többség késve végzi el, de nem az a lényeg, hanem az, hogy elvégzik.
2021. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Nem tetszik a távoktatás? Szóval lusta vagy tanulni :-D


Én ennek nem örülnék a szüleid helyében. megint más lenne ha azért csúsznál mert keményen dolgozol suli mellett vagy mert egy tanár szívat.

2021. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Én nem mondtam el. :D A tesóm tudta csak. Egy évvel később szakot váltottam, azt elmondtam a szüleimnek. Onnantól mindegy volt, hogy mi volt az előzmény, szerintem azóta sem tudják, mindegy is. A nekem passzoló szakot elvégeztem. :)
2021. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha magyarok a szüleid, akkor érthetően magyar nyelven...
2021. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Apa, anya köszi, hogy fizetitek a sulit. Nem tanultam, ezért megbuktam és csúszni fogok.


Azt ne tedd hozzá, hogy "ezen a szakon mindenki csúszik", mert hazugság. Ha rendesen készülsz rá, akkor át tudsz menni (én is ültem két héten keresztül napi 8-10 órában az anatómia jegyzetek felett, és 4-re vizsgáztam, pedig elvileg "mindenki megbukik". Nem, aki tanul, az nem)

2021. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szimplán mondd el nekik, hogy mi a helyzet. Nem hiszem, hogy túl kellene magyarázni. Utólag úgysem lehet rajta változtatni, illetve tényleg nem egy ritka dolog, rengetegen csúsznak mindenféle okok miatt (az meg vicces, hogy aki tanul az nem bukhat meg, erre tudnék mondani pár kivételes esetet... sőt, nem is olyan keveset sajnos).

Én is csúsztam, de szimplán csak elmondtam nekik és ennyi. Soha korábban nem buktam egy tárgyamból sem, minden tárgyam rögtön elsőre sikerült, négyesnél rosszabb jegyet még zh-ra sem kaptam, túlnyomó számban ötösöm volt, tanulmányi ösztöndíjat is kaptam minden félévben. Most pedig több tárgyamból is buktam, mert már én sem bírtam a távoktatást és a mindenféle velejáró tényezőt, depressziós is lettem és szorongtam, pánikoltam. Én sem örülök neki, de ez van.

2021. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

"Nem tetszik a távoktatás? Szóval lusta vagy tanulni :-D"

Azért ez nagyon nem így működik...

2021. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!