Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális viselkedés ez apumtól?

Normális viselkedés ez apumtól?

Figyelt kérdés

21F vagyok. Anyumék elváltak 2012-Ben mikor 12 éves voltam azaz 9 éve. Egyedül nevelt fel anyum. Apum újra nősült azonban a második kapcsolatából ami jelenleg is tart neki nem született gyereke. Én vagyok egyetlen gyereke apunak. És anyunak is! Néha elhív , és elnegyek. Soha nem fizetett gyerek tartást nekem.

De probalok jó lenni mert csak egy eletunk van nem jo haragudni.


Arra a témára akarok terni a lényegre: mikor elmegyek nem azt mondja kell e valami vagy gyere beszélgessünk stb, hanem ha elmegyek : ki nyitja a hűtőt , gyere csak tele van a húsokkal a hűtő, akkor gyere nezd milyen mosógépunk van, milyen mosogato gepunk, nezd csak mennyi pénzünk van felre rakva? Normalis ez hogy nekem dicsekedik, de egy csokit nem venne nekem es egyetlen fia vagyok.


2021. márc. 23. 16:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Számomra érthetetlen ez a viselkedés több okból.

1. Eleve a dicsekvés.

2. Főleg a saját gyerekének.

3. Közben meg szarrágó.

2021. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%

Nem értem, minek jársz hozzá, ha tojt a fejedre gyerekként, meg a leírtak alapján jó nagyképű embernek tűnik.

A másik, hogy 21 évesen azért nem kéne alapelvárásnak lennie a Milka csokinak :D

2021. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Savlekotő ***** válasza:
88%

Miért mész oda ahol látványosan megaláznak?

70F

2021. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

becsípődött a téma Apádnál. Mi lenne, ha legközelebb, mikor nyitja a hűtőt stb, megkérdeznéd: És hogy vagy Apa? Mivel foglalkozol? Mit olvasol? - szóval indítványozz egy normális beszélgetést.


"De probalok jó lenni mert csak egy eletunk van nem jo haragudni."

- jó fej vagy, szimpatikus ez a hozzáállás!

"Nemes legyen az ember, segítőkész és jó" (Goethe)

2021. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Felejtsd el. Az iyen apa 𝐧𝐞𝐦 𝐚𝐩𝐚.
2021. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Egyet kell értenem a hármassal. Sajnos az ilyen már nem fog változni, azt ne várd. A felnőttek az esetek többségében nem fognak megváltozni.
2021. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek, nem hogy azt kédezné mit főzzünk hetvegen ebédre , gyere el gyerekem majd beszélgetünk egyutt toltsunk egy par ora idot. Hanem ehelyett hogy nekik mennyi pénzük van, meg milyen kocsijuk szinte dicsekedik nekem.
2021. márc. 23. 17:18
 8/20 Savlekotő ***** válasza:
90%
Tehát odamész és csak a pénzük a téma,meg se kérdezi hogy vagy stb,akkor minek mész oda a pofonért,mert ez az.
2021. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy ezek a dolgok téged nem érdekelnek. Ha nem veszi a lapot, hagyni kell a kapcsolatot.

Létezik a létező szülő kategória a pszichológiában. A lényeg az, hogy hosszú távon tönkre fog téged tenni ez a viselkedése.

2021. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval qva jó hűtőszekrénye van,sőt mosogatógépe is de gyerektartást sem tudott fizetni!!Faxa
2021. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!