Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám megoldani ezt...

Hogyan tudnám megoldani ezt (többi lenn)?

Figyelt kérdés
A szüleim folyton veszekednek, az öcsém örökölte ezt az idegbeteg stílust, mit tudok ezzel csinálni? Fel lehet a saját családomat jelenteni csendháborításért? Ha igen, lehet hogy csak ideig-óráig működne? Mivel pár éve szólt egy szomszédunk, hogy halkabban (az előzmény az volt hogy a szüleim szóltak, miért bömböl a fia, és mondta, hogy ő is tudna mit mondani...) pár hónapig működött, aztán visszaállt, 2 év múlva meg elköltözött a nő. Mit tudnátok tartós megoldást?

2021. márc. 23. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Tartós megoldás: elköltözöl tőlük, amilyen messzire csak lehet.
2021. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok :)
2021. márc. 23. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Bírj ki még egy évet.
2021. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom :( bár ezt senki nem érdemli meg, hogy ilyen környezetben éljen...
2021. márc. 23. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nagyszülőkhöz nem tudnál költözni?
2021. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Meglep, hogy rögtön feljelentenéd a szüleidet. Értem az okát, hogy miért, csak azt nem értem, hogy mégis hogy gondoltad. Feljelented ls utána? Neked továbbra a szüleiddel kell élned, ők továbbra is ordíbálni fognak, csak ezentúl már te leszel a céltábla.

Sokat nem tudsz tenni. Spórolsz pénzt, hogy 18 évesen eltudj menni, legyen addigra pénzed. Vagy imádkozz, hogy a szomszédba költözzön olyan család akik nem tolerálják az éjszakai ordibálást, és átmegy az apuka aki falhoz keni anyudat vagy apudat mert többszöri kérésre sem maradnak csendben.

2021. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a családsegítő csinálhatna valamit.
2021. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos már nem élnek nagyszülők, még a covid előtt meghaltak :(


Nyilván próbáltam szép szóval és üvöltve is, ilyenkor én vagyok a rossz ha üvöltök, persze, ha lágyan suttognék azt nem hallják a hangzavarban.


A feljelentést csendháborításként értettem, esetleg névtelenül, rejtett számról, habár nem tudom hogy megy ez. Igen, egy épeszű szomszédért én is imádkozom, aki nem tűri el.

2021. márc. 24. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!