Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a sajat szuleim nem szeretn...

Ha a sajat szuleim nem szeretnek es nem erdeklodnek utanam, van itt olyan szulo, akivel a gyerekei nem beszelnek, de szeretne, es cserelne, vagy akinek nem szuletett gyereke, de elvan veluk?

Figyelt kérdés
Hogy igy neha beszelgetni egymassal, ki hogy van, mit csinalt ma, miert vidam, miert szomoru, akarmi. Jo tanulo vagyok, sportolok, jatszok hangszeren, vannak celjaim, de senkit nem erdeklek, es ez tok rossz erzes. Mikozben a lezullott, cigizo, drogozo, akar terhes osztalytarsaimat is szeretik a szulei...
2021. ápr. 5. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Sajnálom, de nem tudsz mit tenni. Toxic szülőket kaptál, valószínűleg nekik sosem lesz elég jó amit csinálsz. Elkeserítő, tudom, de ettől te nem leszel kevesebb. Téged se érdekeljenek a szüleid, nem érdemelnek meg téged.

Majd az élet visszacsap nekik, mikor te sikeres és boldog leszel, akkor rajonnek hogy kit is veszítettek.

Vagy van a másik oldal hogy próbálj meg közelebb kerülni hozzájuk, de ez mérgező szülőknél kb lehetetlen..

Sok sikert, és ne feledd, attól hogy nem szeretnek, SOHA nem leszel kevesebb. Lehet csak irigyek rád (ami szülők esetében elég ciki, de sajna van ilyen)

Ja igen, és FONTOS VAGY

2021. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tudom, hogy ez nagyon rossz érzés, de nem értem, hogy ezzel a kérdéssel most pontosan mi a célod? Olyan szülőkkel "barátkozni" akik fordított helyzetben vannak? Az az, ha jól értem helyettesíteni akarod a szüleidet, ismeretlen emberekkel? Ezt gondold át kicsit, kérlek.
2021. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
En mindig szeretnék érdeklödni a gyerekeim után, beszélgetni, stb. de sajnos nagyon kevés viszonzást kapok.Mindig az van, hogy én kutakodok,csak egyszerüen érdekelne, hogy hogyan élnek, mivel külföldön vannak.Ilyen is van, nagyon fáj hiszen sok mindenrõl lemondtam,hogy nekik sikerüljön az életük.
2021. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom hogy így érzel, borzasztó lehet, főleg ebben az életkorban. Nekem nincsenek gyerekeim, ha gondolod írj, szívesen meghallgatlak (bár nem a szüleid korosztályába tartozom). :) (30/L)
2021. ápr. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!