Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el apámnak hogy...

Hogy mondjam el apámnak hogy transznemű vagyok?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta tudom hogy más vagyok mint a többi a gyerek, nem éreztem magam soha férfinak az utóbbi három évben ez mégjobban felerősödött és úgy érzem el kell mondanom a szeretteimnek is. Apám nem tudom hogy reagálna, mivel ez nem teljesen egyértelmű.

17mtf



2021. ápr. 7. 16:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
35%

Szerinte még sehogy.

Várj 20 éves korodig.

Ha rossz ötlet, akkor ignoráld, de én biztos nem mondanám még el...

2023. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%
Miert pont 20ig?
2023. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
56%

Ezért utálom ezt az oldalt. AZ ember tényleg felelős és nem kamu , provokatív vagy kötekedő választ ad és mégis brahiból vagy valami belső frusztrációból lepontozzák.

Azért tartom fontosnak, hogy várjon akár 20 éves korig, mert akkor már másképp néz a szüleire, önállóbb személyiség illetve jobban tudja kezelni ha esetleg kudarcos lesz a beszélgetés.

2023. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
69%

Előszöris a kérdés már 2 éves csak e felett elsiklottál, valószínű már nem aktuális a kérdés.

És ne húzd fel magad mer 2 ember lepontozott a sok ezer felhasználóból. Az is lehet hogy egy 12 éves aki pontozza a felnőtteknek szóló kérdéseket. Én nem pontoztalak sehogy de egyetértettem, azért mert az is lehet hogy kiderült hogy mégse transz. Ez az nagyon sokak emberrel megesik, ezért szerintem is várni kell felnőtt korig.

2023. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
56%
*mert
2023. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!