Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az ha nem engedik...

Normális az ha nem engedik hogy heti 3× nálam aludjon a barátom ? Bár eddig még azt se engedik meg együtt aludjak vele Aztán felhoztam hogy heti 3× együtt akarnék aludni vele azt mondta szó se lehet róla az nagyon sok 19/L

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%

ha meg otthon laksz, es a a szuleid nem akarnak idegent a hazban a het feleben, ez normalis.

ha heti egyszer megengedik hogy ott aludjon, hivd at akkor, a masik ket alkalommal legyetek a sracnal.


ha mar nem laksz otthon, nem tudnak ilyenbe beleszolni.

2021. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%
Megértheted a szüleidet is. Egy "idegen" ott lenne nálatok heti 3 este. A szüleidnek a saját házukban alkalmazkodni kell valakihez hetente 3 alkalommal.
2021. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt nem engedik én menjek hozzá csak ő jöhet
2021. ápr. 10. 23:15
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy nem engedik, hogy átmenj? 19 éves vagy a kérdésed szerint. Nincs beleszólásuk.
2021. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Na hát ez már így gáz.
2021. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
19 éves vagy, mi az hogy nem engedik? Ha nem akarná, hogy ő menjen azt még megértem, bár én a lányom párját meg akarnám ismerni, és nyugodtan jöhetne, de az mi hogy te nem mehetsz hozzá? Nagykorú vagy, ha nála akarsz aludni, abba nem szólhatnak bele.
2021. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Természetesen nem aludhatna ott heti 3x... persze, egy idegent kerülgessek a saját lakásomban, csak mert a lányomnak viszket.


Felejtős, azt viszotn nem vágom, de miért nem mehetsz/mész hozzá.

2021. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Én sem engedném, szintén azért, amit a többség írt: Nem akarnék kerülgetni egy kívülállót az otthonomban ilyen gyakorisággal.
2021. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Heti 3x ???

Csak igy csipobol NEM


Nem akarok egy lvazi idegent latni a hazamban ennyit. Plane ha alig ismerem, ha jar hozzan es nem csak a lanyom szobajaba akkor 1ev utan heti max 1x aludhatna itt.

2021. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Azért akik ennyire visítják hogy nagykorú azt tehet amit akar, gondolom még a szülei tartják el...
2021. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!