Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Szóval 27 éves srác vagyok és anyám mostanában állandóan a nyakamra jár.

Amikor kisebb voltam nem csinálta, volt neki is párja, de mióta nincs úgy érzem megfojt. Mindenről tudni akar, állandóan a szobám ajtaja előtt jár, állandóan benyit és mindent tudni akar.

Sajnos emiatt a barátnőmmel is megromlott a kapcsolatom.

Albérletben lakunk és tervezem a különköltözést, mivel a fundamentám nemsokára lejár.

Viszont nézegeti a papírjaim, tudja mikor jár le és ő is jönni akar velünk. Hogyan tudnám leállítani és milyen megoldása lehetne neki, hova tudna menni? A lakbért szerintem nem tudná fizetni egyedül.



2021. ápr. 11. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Önkormányzati lakást nem tudtok igényelni?
2021. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahhoz ha jól tudom mindkét félnek dolgoznia kell és a barátnőm idén végez a suliban.
2021. ápr. 11. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

"Hogyan tudnám leállítani és milyen megoldása lehetne neki, hova tudna menni?"

Nem engeded meg neki. Ennyi.

2021. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig közösen fizettétek az albérletet? Illetve, amíg volt párja, nyilván ő (is). Sztem anyád érzi a "vesztét", tudja, hogy nélküled nem fog ez menni, azért lóg rajtad. Csak ezzel éppen az ellenkező hatást éri el.

Beszélgessél vele, hogy mik a tervei a jövőre nézve.

2021. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, közösen.

Nyílt titok, hogy jönni akar velünk. Egyszer említette, hogy be akar szállni ő is a pénzügyekbe az új lakásnál.

Ha bármi ellenkezőt mondok vagy próbálok vele beszélni, hogy álljon le, akkor jön az öngyilkos leszek duma, meg hogy ő felnevelt engem. Tehát az érzelmi zsarolás.

2021. ápr. 11. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáljatok valakit találni akivel közösen meg tudjátok beszélni, anyukád hogyan tudna nélkületek albérletet találni, vagy ahol tudna lakni, vidéken, szobák nem annyira drágák.
2021. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!