Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Természetes, hogy 50 év...

Természetes, hogy 50 év körüli szülők, úgy kacérkodnak, mint a tizenévesek?

Figyelt kérdés

Haladjunk ezen túl, igen, nem tudtam annyi pénzt összegyűjteni nappalisként, hogy elköltözzek.


Az az igazság, hogy nagyon zavar a viselkedésük...a pasas nem az apám, soha nem is viselkedett úgy, de most nem is ez a vonal a lényeg a történetben.


Előttem paskolgatják, csipkedik egymást, meg visítoznak, kergetőznek, flörtölnek, szó szerint hergelik, kacérkodnak egymással..de ezt így egyszerre..meg az anyám azzal szórakozik, hogy lehúzza a nadrágját, ő meg összenyalja a nyakát, meg a fenekéhez dörgöli a nemiszervét, meg ilyen szöveg, hogy fáj, ha tökön rúglak..meg ilyenek.


Mintha 2 tizenéves kölyök lenne a suli folyosójáról...nagyon kellemetlen hallgatni és látni...23 éves felnőtt vagyok, soha nem viselkednék így mások előtt a párommal...komolyan, ha ilyen bosszús lennék, megtenném, hogy előttük kezdek el szexelni a reggeli kávé mellett..



Komolyan, hogy lehet így viselkedni? 50 évesen? Felnőtt gyerek előtt?


Ugye,ez nem igazán jellemző másoknál? Ugye, nem ez a természetes? 🙏😕



2021. ápr. 11. 17:45
A kérdező szavazást indított:
kellemetlen
éretlen
nevelő
anya
szexualitás
flört
egyetemista
felnőtt
illetlen
kacérkodás
59 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem akartam szavazást indítani...ezek a kulcsszavak lettek volna, csak lefagyott a telefonom és ugrott egyet az ablak 😅
2021. ápr. 11. 17:47
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Természetes, csak nem mások előtt. Legalábbis én ezt vallom. Mert hogy az 50 éves még ugyanúgy szexel, mint te, vagy bármelyik huszonéves.
2021. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
#2essel értek egyet. Én 27, de 20evesen sem csináltam ezt mások előtt.
2021. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Mivel a saját lakásuk, érthetö, ha jól akarják érezni magukat
2021. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Mások előtt szerintem sem kéne, de tök jó, hogy nem veszett ki belőlük a gyerek.
2021. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%

Én rájuk hívnám az állatorvost hogy miskárolja meg őket. Én se bírnám idegekkel ezt.

Esetleg brómos tea, mint régen a katonaságnál, hogy a pattanásos kis pecsek ne matyizzanak állandóan.

2021. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Anyám dettó ugyanez, ők konkrétan a konyhaasztalon nyomták, miközben én fent voltam a szobában a galérián, mondván füles van rajtam, úgyse figyelek...

Neki nem túl titkolt célja volt ezzel (is), hogy húzzak már el otthonról, mondván a saját lakásában azt csinál, amit akar.

Azóta eltelt pár év, már nem élek otthon, most meg csodálkozik, hogy miért nem akarok minden hétvégén hazajárni hozzá, mert ő unatkozik :D

2021. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Azért ez a "mások előtt" a saját lakásuk, szóval hol engedjék el magukat, ha nem otthon? Az én szüleim 50+osok, apa van hogy rácsap anya fenekére, vagy van hogy összebújva filmeznek a kanapén, engem sose zavart. Inkább, mint hogy non-stop üvöltözzenek egymással. Bár én 23 évesen már csak néha hétvégéken voltam otthon, mert egyetemre jártam. :)
2021. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
Utolsónál a pont.. Miért kérdező, hányadik x után kéne automatikusan fatökűnek, és unalmasnak lenni a másik nemmel?
2021. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
73%

"paskolgatják, csipkedik egymást, meg visítoznak, kergetőznek, flörtölnek, szó szerint hergelik, kacérkodnak egymással.."


Ez így irigylésreméltó, de a durvább részek nem, és hát kizárólag négyszemközt.

2021. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!