Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rányitottam anyura mikor a...

Rányitottam anyura mikor a barátnőjével csókolozott.Elmondjam apunak?L

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 00:03
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
66%
kérdezd meg hogy csatlakozhatsz e.( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
2021. ápr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
70%

9. "teljesen természetellenes"


Nem tudom, ez alatt mit értesz, de annyira nem lehet természetellenes, helyesebben: ember természet-ellenes, ha a mai fiatal lányok nagyon nagy része már minimum csókolózott a barátnőivel, és egyre több nő vállalja fel, hogy vonzódik a saját neméhez (is). Nem értem, milyen alapon jelentitek ki, hogy valami "természetellenes", hacsak nem azért, mert ugyanazok az emberek nevelték ezt belétek, akik szerint gyereket verni megengedhető sőt alapvető nevelési eszköz, és ha a férjetek megcsal, akkor "majd visszajön". Nem lehet mindent a háború előtti generáció erkölcsi elveire alapozni. 💁🏻‍♀️

2021. ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
15%
Ha ez lenne a természetes, akkor valószínűleg te sem lennél!😂Gondolkozz...De! ettől függetlenül ma már egészen elfogadott az azonos neműek egymáshoz vonzódása - többek között pl. én is elfogadom az ilyen kapcsolatokat...vuszint akkor sem természetes. Vágod?😏🤷‍♂️
2021. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
89%
#13, oké, hogy számodra nem természetes, de azt vágod, hogy amúgy közöd nincsen hozzá, hogy ki kivel mit csinál, ugye?
2021. ápr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
6%
14: S te azt vágod, hogy semmi olyasmit nem írtam, hogy közöm lenne hozzá, ki kivel mit csinál???🤣🤣🤣 Gondolkodni nem tudsz, de ezek szerint olvasni sem.🤷‍♂️🤣😅😁
2021. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
26%
Le vagyok döbbenve hogy a válaszolók nagy többsége természetesnek veszi a homo viselkedést még egy házassági kapcsolatban is.
2021. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
83%

13. "Ha ez lenne a természetes, akkor valószínűleg te sem lennél!"


Miért is? Például a kérdező is "van", anyuja mégis biszex. Nem értem, hogy függ össze a kettő. (Te sem érted, csak a II. Vatikáni Zsinat előtti hittankönyveket szajkózod.)

2021. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
80%
#9 nyugi téged senki nem fog megcsókolni, ettől nem kell félned :)
2021. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
73%
16. Az egy másik kérdés, hogy egy házasságba ez belefér-e vagy nem. (A miénkbe például belefér.) De attól, hogy két barátnő csókolózik, még nem lesz "homo". 21. század, tudod. 🙆🏻‍♀️
2021. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
88%
Nem természetes? Nézz egy dokut a csimpánzokról, bonobókról. Akik amúgy az ember legközelebbi rokonai.
2021. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!