Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rányitottam anyura mikor a...

Rányitottam anyura mikor a barátnőjével csókolozott.Elmondjam apunak?L

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 00:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Inkább ne, jobb ebből kimaradni. Lehet, hogy nem is az volt, aminek látszott.
2021. ápr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
87%
Csatlakozom az első hozzászólóhoz. Hagyd ezt Anyukádra, had rendezze el Ő ahogy szeretné és ahogy jónak látja.
2021. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
66%
kamu
2021. ápr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
80%
Ne mondd el anyudnak.Előbb beszélj anyuddal.
2021. ápr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
84%

Talán a megfogalmazás népszerűtlen, de...

A szülők párkapcsolatához a gyereknek semmi köze. A család része, persze, de a szülők házassága az két fél párkapcsolatáról szól.

Éppen ezért szerinte ne szólj se apádnak, és anyudnak se hozd fel, ha ő nem hozza direkt szóba.

Szar érzés? Az. Én is végighallgattam anno, ahogy paám megcsalja anyámat... De ha bárkinek elmondtam ovlna, csak szétbsztam volna a családot, az tuti. És azóta eltelt másfél évtized és jól működik a családunk.

2021. ápr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
21%
Mi ebben a különleges? Nőknél ez normális. Mit kell ezen elmondani apunak?
2021. ápr. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
22%

6: Nő nővel csókolózni nem normális, akárki akármit mond, akárhogy szépítjük, akárki csinálja (legyen az anyám, a nagyanyám, vagy épp a főnöknőm, tökmindegy, egyre megy, nem számít) az így is-úgyis leszbi dolog, de mivel édesanyád férfival is, ezért ő bizony bi.


Mindazonáltal - kedves kérdező - én nem mondanék semmit, mert ezzel szétbaltázod a családot (mindenki tudja, mint akartam volna írni, csak azt nem viseli a nyomdafesték, megy a GyakoriKérdések moderációs rendszere), és tomboló COVID-19 III. hullámban - főleg, ha nincs mindenki, egytől-egyig az egész család - beoltva, akkor nem szerencsés vadidegen költöztetőket hívni és külön költözni, annak összes ódiumával. Ha ez nem egy egyszeri kilengés volt, akkor anyádnak úgyis el kell előbb-utóbb mondania.

2021. ápr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
75%

7. "Nő nővel csókolózni nem normális, akárki akármit mond"


Mert te megasszontad, vagy miért? 💆🏻‍♀️

2021. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
14%

(8-as, merthogy normális, úgy gondolod ??? Az más téma, hogy manapság már jobban toleráljuk az ilyen dolgokat, de attól az még nem lesz normális, és ne is legyen...teljesen természetellenes)

Kérdező: ha nem tudod ezt magadban megemészteni, akkor szerintem beszélj erről anyukáddal. Apukáddal egyelőre semmiképp ne közöld a történteket.

2021. ápr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 kicsibarany ***** válasza:
78%
Ne etessétek a trollt.
2021. ápr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!