Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elofordulhatna nálatok, hogy...

Elofordulhatna nálatok, hogy a házastársatok kedvéért a családotok felé sem néznetek? Ha igen, mi lenne az oka?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem!
2021. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

A "kedvéért" nem, de ha a családom elutasító vagy bunkó lenne vele, akkor nyilván a házastárssal vagyok egy "csapatban".

De az is fura, ha valakinek ahhoz van "kedve", hogy ne álljunk szóba a családommal. nem tudom elképzelni így ezt az opciót.

2021. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

apam utalta az anyai nagyszuleimet, az elso talalkozaskor osszerugta veluk a port, es elvarta volna, hogy anya es mi is evente csak egyszer talalkozzunk veluk. (erre egyebkent oka nem volt, legalabbis nem olyan sulyos, hogy ezt megkovetelje)


el is valtak.

2021. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
maximum akkor ha szerintem is jobb lenne megszakítani a kapcsolatot (de szerencsére rendes családból származom). valaki kedvéért sose
2021. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2021. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
95%
NEM
2021. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Persze, hogy igen. Ha a családom minősíthetetlenül beszél a páromról, párommal, vagy kukac módjára vájkálnak az életünkben.

De ha csak simán nem szimpatikusak neki a szüleim, nem hurcolom őt magammal, de én megyek és tartom a kapcsolatot, ezt meggátolni nem tudja. Nyilván fordítva is meg van ez, ha a párom undorítóan viselkedik a családommal (ok nélkül), akkor az nem lesz hosszú életű kapcsolat.

2021. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

En részemrõl nem fordulhat ilyesmi elõ, elég sokat is tettem azért,hogy meg legyen a családi béke, aztán én ittam meg a levét igy is.A párom döntse el,hogy megy e közéjük vagy nem, de én nem tartom vissza,ha menni akar.

Na és miért merült fel benned ez a kérdés?

2021. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
A "kedvéért" nem Ha a családom úgy viselkedik, hogy azt nem tolerálom, akkor igen. De akkor se más kedvéért, hanem mert nem tetszik amit csinálnak.
2021. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az én családi viszonyom egy rakás szarral egyenlő, és még bunkóznak is a párommal, akkor persze, hogy a párom mellé állok.
2021. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!