Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyereknevelessel milyen...

Gyereknevelessel milyen bűntudatod van?

Figyelt kérdés

Miért érzel bűntudatot?


Pl kevés idot toltesz a gyerekkel


Lerazod


Nem eteted minosegileg meg rendszeresen jol


Elkenyezteted


Elhalmozod csokikkal


Nem segitesz a tanulasaban


Bunkon beszelsz vele


Tul sokat engeded videojatekozni,tvzni


Nem tudod az iskolai elvarasokbak megfelelni,napra kész lenni


Nem vagy ambiciozus lusta vagy rossz anyagi peldat lát.


...


2021. ápr. 24. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Túlságosan szerettem és megbíztam benne.

Hiba volt.

2021. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Nincs bűntudatom. Mindent úgy csinálok, ahogy én azt adott pillanatban a legjobbnak tartom.
2021. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Itt a gyk-n a legtöbb ember tökéletes...


Én bevallom, hogy sokszor kiborulok. 1 hónapos a fiam, sajnos brutál hasfájós, emiatt sokat sír. Általában a sírás sokadik órájában már vele együtt sírok. Részben azért, mert rossz látni, hogy szenved, részben pedig amiatt, hogy az idegeimre megy a folyamatos sírás. Szégyenlem, de előfordult olyan is, hogy a végén már elég csúnyán káromkodtam.

Mindezek ellenére imádom a fiam, és miután megnyugodott/elaludt, borzasztóan haragszom magamra, hogy ilyen gyenge vagyok

2021. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Hát én még véletlenül se vagyok tökéletes, de ahogy írtam, sosem volt bűntudatom.
2021. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
#3 nem vagy gyenge, egy ilyen helyzet bármelyik szülőt megviseli
2021. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nemcsak csecsemore ertettem a buntodatot hanem bármely mas korosztalyra.
2021. ápr. 24. 20:52
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Azt, hogy annyira nem bírom a gyereket, hogy a saját keresztlányommal sem szívesen találkozom, mindig keresem a kibúvót.
2021. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Bekorlátoztam, fiúként neveltem, de gendersemlegesen kellett volna.. félek náci lesz.
2021. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert sokat kiabalok, próbálok mindent megtenni értük, de folyamatosan veszekszenek (2 lány) olyanokert pl. Ki üljön erre a székre es kiabalok. Soha nem használok csunya szavakat vagy valami.

Nagyon nehéz gyereket neveli, annyira szeretném ha jó kapcsolatunk lenne. Bennem megbizhatnak, barmit megtennek értük (6 és 4 evesek)

2021. ápr. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

#5: Köszönöm a megértést. Sajnos a környezetem erre nem képes, csak legyintenek, hogy ez van és oldjam meg (a férjemet kivéve, szerencsére ő mellettem áll)


Az első mondatom úgy látszik rosszul fogalmaztam meg. Nem célzás volt az előttem szólókhoz, csak azt vettem észre az oldalon (főleg az utóbbi időben), hogy bárki, akinek problémája van és segítséget szeretne kérni, vagy tanácsot, esetleg megossza a tapasztalatait, azt élből lehurrogják, bármit csinál, az rossz és attól függetlenül, hogy igaza van, vagy sem, akkor is ő a hibás mindenért.

Ez az emberi hozzáállás számomra elég elkeserítő, mert elvileg ezért van ez az oldal, de mára átfordult egy kvázi dühöngővé, ahol a kérdezőt (legyen az bármilyen téma) legtöbbször ízekre szedik.

2021. ápr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!