Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hol találok olyan cikket, ami...

Hol találok olyan cikket, ami az elvált szülőnek leírja, mit ne csináljon a gyerek felé?

Figyelt kérdés

Pl ne mondjon olyat, hogy anyának ne mondja el, titkolózásra buzdítja, fenyegeti, ha elmondja, még jobban megveri stb.

Ezek alapdolgok, de hátha össze van szedve egy csokorba, hogy elküldjem az apjuknak... Neten olvastam ilyet, de mem találok most, talán rosszak a kulcsszavaim.



2020. dec. 26. 02:52
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

"ha elmondja, még jobban megveri stb."


Akkor az következik, hogy az anya feljelenti a gyermekvédelemnél

a gyerekét zsaroló és verő papácskát.

A GYV eljárást indít, melynek egyik következménye, hogy a mama bírósági eljárást indít a papácskával szemben a gyermekfelügyeleti jog megvonása érdekében, valamint azért, hogy a jövőben a gyerekvédelmi intézet épületében, csak felügyelet mellett találkozhat a gyerekkel.


Amit elmondtál, felér a kiskorú veszélyeztetésével.

Mielőtt bármit is írnál a gyerek apjának, nehogy visszafelé süljön el a dolog, és a gyereken csattanjon, és/vagy te legyél a hunyó, fordulj ügyvédhez tanácsért.

Megéri!

2020. dec. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Bár nem feltétlenül a "mit nem szabad" kritériumnak felelnek meg, de remélem tudok velük (legalább egy picit) segíteni :)

[link]

[link]

2020. dec. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi kivonatoltam neki amit üzenni szerettem volna.
2020. dec. 26. 03:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Én nem írnék semmit, lépnék.

Ugyanis egyre rafináltabban fogja terrorizálni a gyereket, a végén valóban nem fogsz megtudni semmit arról, hogy mit mond neki, mit művel vele.

Fordulj tanácsért a gyámhatósághoz, ők tudják, hogy mi jogilag

a megfelelő lépés.

Ne hamarkodd el.

Beszéld meg a gyerekkel, hogy anyának mindenről tudnia kell,

mivel, ha bármi baj érné, akkor nem tudsz segíteni, és neked

ő a legfontosabb.


Az is fontos, hogy a gyerek előtt ne tegyél az apjára megjegyzéseket,

mert akkor az apja taktikájának a hatása erősödhet.


Bevonta a gyereket egy ellened folyó játszmába, neked ezt nem szabad megtenned. a Megfelelő hatósághoz kell fordulnod.

Hidd el.

2020. dec. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Én gyerekpszichológussal konzultálnék e helyzetben, hasznosabb lesz, mint valamilyen általános, sablon-cikk, mert ő kérdezni is tud, élethelyzetet, érzéseket, bármit fel lehet vázolni előtte.
2020. dec. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

hát legfőképpen ügyvéd és gyerekek ne menjenek az apjukhoz, főleg ha veri. Ugye tudod hogy már a testi fenyités tilos és megvonhatják tőle a lathatast?

de ha veri őket, kintudja mire képes és milyen egyéb módon terrorozálja őket. Ezen valami bugyuta femina cikk nem sokat segít.

2020. dec. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Totál értelmetlen ilyen üzenetet írni. Értelmes ember tudja, mit szabad és mit nem, a többinek meg úgysem segít, mert xarnak rá.

Feljelentést kellene tenned, nem levelezni

2020. dec. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme üzengetni, párom exe akkor is pofán röhögte mikor elküldte neki hogy lecsukhatják meg elvehetik tőle a gyereket
2020. dec. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!