Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyszülők oltva és wellneseln...

Nagyszülők oltva és wellneselni vinnének minket. Mi nem vagyunk oltva, de van 2 gyermekünk a nagyobbat vinnék magukkal, a kisebbet nem. Elvárnák, hogy oltassuk be magunkat, de sokmindnre allergiás vagyok, nem merem, plusz szabit se kapok. Mit tennél?

Figyelt kérdés
Elengedjük a nagyobbikat velük félve, hogy elkap valamit, vagy baja esik, mert azért elég aktív gyerek. A másik nincs nagyon egészségügy, ha gond van. Az egyiket igen, másikat nemről ne is beszéljünk. Na jó de, az is nagyon fontos!

2021. ápr. 25. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg ha megegyszer neki futnál.... A "vinnének minket" azt jelenti a tejles családot. Aztán meg a "kisebbet nem". Kit vinnének? Csak az egyik gyereket? Hány évesek a gyerekek?
2021. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

? Kicsit értelmezhetetlenül írsz.

Egyébként miféle nagyszülők ezek? Tehát, az egy dolog, hogy ők be vannak oltva, és mennének már wellness-elni. De az unokájukat, aki be sincs oltva mégis minek akarják magukkal rángatni? Felfogják, hogy ezzel konkrétan a gyerek életét veszélyeztetik? Mondd meg nekik, hogy ez most nem az az időszak, amikor ilyen helyekre kell menni. Ha ők akarnak, akkor menjenek saját felelősségre, de az unoka marad otthon. Ha összeszedi a vírust, akkor ha hazajött otthon titeket is ugyanúgy megfertőz. Ez nem játék.

2021. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Az allergiáid miatt nem félni kell, hanem megbeszélni a háziorvosoddal, hogy melyik oltást kaphatod. Szabit meg nem kell kapni rá, ha jól hallottam, magára az oltásra el kell, hogy engedjenek 2 órára, utána meg ha lázas leszel, TP.

Mekkorák a gyerekek? Annak én sem vagyok a híve, hogy a nagyszülők külön-külön vigyék el a gyerekeket, pláne ilyen ritka és drága programokra, mert óhatatlanul irigység lesz a vége. Persze ha a kicsi még csak 1-2 éves, akkor érthető, nem wellnessbe való.

Mikor mennének? Ha most lefelé megy a vírus, nyáron valszeg simán elengedném a gyerekeket, ha holnap indulnának, akkor egyelőre inkább kihagynám.

2021. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

"Sajnálom mama, mi most nem megyünk wellnesselni és a gyerekek sem."


Senki nem fog belehalni, ha kihagyja most a wellnessezést, nem létszükséglet és túl nagy áldozatot igényelne tőletek. Tanulj meg szépen nemet mondani.

2021. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

3!


A wellnes miatt kellene neki a szabadság szerintem.

2021. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
99%
#5 Meglehet. Elég zagyva.
2021. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
"A másik nincs nagyon egészségügy, ha gond van. Az egyiket igen, másikat nemről ne is beszéljünk. Na jó de, az is nagyon fontos!" - ez mégis mi akar lenni???
2021. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből egy szót nem értek. Egyébként ahogy kivettem ebből a katyvaszból, az egyik gyereket akarják vinni? Ha félted, ne engedd el. De hogy jött akkor a többes szám első személy? Te egyébként nem mehetsz wellnessbe oltatlanként. Ha nem akarod, nem oltatod be magad. Ha csak az allergia miatt aggódsz, akkor az orvos úgyis eldönti, mit kaphatsz meg.
2021. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem mennék a nagyszülőkkel sehogy sem velneszezni vírushelyzetben.
2021. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Hát én se mennék el velük. De nekik miért kell menni?
2021. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!