Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyszülők oltva és wellneseln...

Nagyszülők oltva és wellneselni vinnének minket. Mi nem vagyunk oltva, de van 2 gyermekünk a nagyobbat vinnék magukkal, a kisebbet nem. Elvárnák, hogy oltassuk be magunkat, de sokmindnre allergiás vagyok, nem merem, plusz szabit se kapok. Mit tennél?

Figyelt kérdés
Elengedjük a nagyobbikat velük félve, hogy elkap valamit, vagy baja esik, mert azért elég aktív gyerek. A másik nincs nagyon egészségügy, ha gond van. Az egyiket igen, másikat nemről ne is beszéljünk. Na jó de, az is nagyon fontos!

2021. ápr. 25. 09:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Elnézést elég nehéz kifejezni, mert eleve tele van ellentmondásokkal minden. Igen a teljes családot.

Nincs nagyon egészségügy = ha elkap valamit kb. nehéz kezeléshez jutni, nincs ki ellásson, napok mire felveszik a telefont stb.

2021. ápr. 25. 11:17
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ha elmész oltásra, oltóorvos kikérdez a beleegyező nyilatkozat alapján. Én is x-et tettem az allergia részhez, megkérdezte miben nyilvánul meg az allergiám, megmondtam hogy csak csalánkiütéses leszek. Simán megkaptam az oltást. Nyilván ha neked súlyosabb reakciód van, az oltóorvos eldönti megkaphatod-e.
2021. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kovpet ***** válasza:
48%

Egy világjárvány közepén nem wellnessezgetünk. Pont.

Ne tévesszen meg, hogy most nagy nyitás van, nézd meg a fertőzöttségi meg a halálozási adatokat...

2021. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
6%
De jó az anyukádnak, isten bizony! neki az most a legnagyobb problémája hogy hogy vigyen bennetek welnesezni. Nekem meg az hogy nincs munkám.
2021. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!