Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám feldolgozni azt,...

Hogy tudnám feldolgozni azt, hogy anyám sosem szeretett,csak bántott és kedve szerint manipulált?

Figyelt kérdés

Sajnos ez kihat a társas kapcsolatokra is. Nehezen barátkozom és úgy érzem, hogy senkit sem érdeklek komolyan.


30L


2021. ápr. 29. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%

És van erre valami bizonyítékod is, vagy csak mártírkodsz?


Anyád verzióját is hallhatjuk?

2021. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ebből kifolyólag pedig nagyon szeretet hiányos vagyok,de úgy érzem,hogy nem kapom meg.
2021. ápr. 29. 21:00
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
1/ neked mi bajod van?
2021. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Megértelek,én ebben a cipőben jártam mindenféle hulladék,semmire kellő voltam mióta megszülettem és ennek hangot is adott .

Zárkózót,lettem de elmentem birkózni 1987-ben a Miskolcon a VSC-be és ott helyre raktak,magamat lett bizalmam.

Már nős vagyok 3-gyerek apja .

Megvagyok,győződve hogy nekem ebben a birkózás segített .

Sok sikert !

2021. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Kérheted pszichológus segítségét.

Az én anyám és apám se különb, sok rosszat okoztak nekem

Nekem az segített hogy próbáltam megérteni hogy anyám miért ilyen, és elfogadtam hogy ilyen is marad, el kell őt engednem.

2021. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Sajnálom a helyzetedet, ha esetleg szeretnél valakivel beszélgetni, akkor nyugodtan írhatsz


27f

2021. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Úgy, hogy megtanulsz erről örömmel és szeretettel beszélni, bármennyire is piszok nehéz dolgokon mentél keresztül. Nekem se volt egyszerű, sokszor nem is tudatosan csináltam sokmindent, de sikerült. Ma már örömmel beszélek arról, hogy anyám lelkileg zsarolt, vagy apám nadrágszíjjal elvert. Nem kell magamba fojtanom semmit, nem kell elsírnom magam. A gyerekkori traumáinkat úgy kell elmesélnünk, mintha egy kedves emléket idéznénk föl. Furán hangzik, de aki megsebzettnek érzi magát, az még nem dolgozota föl ezeket.
2021. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Most azzal nem mész sokra, ha ide ki írod. Jobb lenne ha elmennél szakemberhez.
2021. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as miért zavar hogy ki kinek hisz?

Nem mindegy neked ?

2021. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%

Valami konkrétum, hogy miért is rohadék az anyuka?


Bizonyítokot már nem is kérek, sokak képességit meghaladná, hogy előbb bizonyíték, aztán rohadékozás, ezért csak konkrétumot kérek.Bár minek, úgyis a legnagyobb gyakoris klisék lesznek felsorolva, "amik" a pasik váltogatásában és az elköltözés tiltásában merülnek ki😄

2021. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!