Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire oké, ha egy mostohaap...

Mennyire oké, ha egy mostohaapa a mostohagyereke előtt nyilvánosan meztelenkedik?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és a mostohaapámmal és anyukámmal élek. A mostohaapám egy csomószor kijön a szobából meztelenül meg így általában rengeteszeg mutatkozik meztelenül. Én már mondtam neki (nekik) hogy engem ez zavar de ilyenkor általában csak elkezdenek velem ordibálni és azt mondják, hogy biztos láttam már férfi nemiszervet meg, hogy most miért baj ez nekem. De én akkor sem szeretném őt így látni.


Szerintetek igazam van?



2021. máj. 1. 07:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Igazad van.
2021. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Megvan az együttélés íratlan szabályai. Ez bőven túl meggy rajta. Én se látnák szívesen magam körül pucér embereket (kivétel az asszony) és én se járnék más elött pucéran
2021. máj. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Semeddig nem normális, még vérszerinti szülőnél se nemhogy egy vadidegen.
2021. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Fúj! Szerintem sem normális!
2021. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
30%

Ez nem normális.

Viszont ő a ház ura, az ő szabályai szerint kell élned.

2021. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Na azért nehogy már nehezére essen egy törölközőt tekernie magára ötös...
2021. máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Visszaszólnék: lehet, hogy láttam már férfi nemi szervet, de konkrétan a tiedre nem vagyok kíváncsi.
2021. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
21%

6: de ha ő nem akarja?

Ha ez neki úgy kényelmes, akkor a kérdező akár a fejre is állhat, nem fog semmi sem változni!

2021. máj. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván direkt kijön... hagyjuk már. :D
2021. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
8. Akkor egy tapló. Hiába az ő háza / lakása, nem tehet meg mindent! Szeméremsértés is létezik a világon, és csak a prosztó ember viselkedik direkt úgy, hogy a másikat kellemetlen helyzetbe hozza, holott minimális erőfeszítéssel elkerülhető a veszekedés.
2021. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!