Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 évesek! Mindig beszámoltok...

20 évesek! Mindig beszámoltok anyukátoknak, hogy merre jártok, mit csináltok?

Figyelt kérdés
Gyakran faggatnak-e a szüleitek? Mennyire van magánéletetek? Előfordul, hogy valami miatt hazudtok arról, hogy merre mentek?
2021. máj. 5. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
32 éves vagyok és nagyon jó a kapcsolatunk a szüleimmel. Ugyanez volt 20 éves koromban is. Nem számolok be minden pillanatomról,de a jó ízlés határain belül tudnak rólam, hogy mikor hol vagyok. Ami kényes téma, azokat nyilván nem osztom meg,de alapvetően megbíztak bennem mindig is. Mondjuk már 14 évesen elkerültem otthonról 150kmre koleszba, szóval ez máshogy nem is ment volna.
2021. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megyek valamerre, akkor mondom, hogy megyek oda.

Aztán, ha nem tudom, hogy mikor végzek pontosan, akkor mondom, hogy "Majd jövök"-nem túl bíztató válasz tudom.


Annyira nem faggatnak, néha kíváncsiak mi volt. Bár amúgy is mesélnék😅


Nem igazán voltam az a kicsapongó életet élő tini.

Köszönhető a nevelésüknek is, meg magamnak is😅

2021. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Pont 20 évesek? 20 évesen egyetemre jartam, kollegista voltam, ket hetente beszeltunk, de akkor sem szamoltam be neki hogy xy napon xy-al voltam itt meg ott. Csak annyit hogy nincs semmi baj, élek.

Most még huszoneveskent (25), mar kulon elek, igy foleg nem hivom fel anyut hogy ma kirandulni mentunk parommal epp. Nagyobb nyaralasrol beszelek, mikor megyunk hova, de a mindennapjaimrol nem szamolok be.

2021. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

20 eves vagyok, van maganeletem mert nem veluk elek. Minden nap beszelunk, tudjak nagyjabol mikor hol vagyok, de nyilvan nem arrol van szo hogy orankent kuldom az smst epp hol vagyok...

Felnott vagyok, eltartom magam, nincs okom hazudni nekik.

Ha veluk elnek vagy ok tamogatnanak anyagilag akkor megertenem , hogy mindenrol be kell szamolni.

2021. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még a szüleimmel élek, de el szoktam mondani mindig, hogy hová megyek. Szerintem ez így korrekt, már csak azért is, hogy tudjuk kire számíthatunk az ebédnél vagy ha segítségnyújtás kéne.

Faggatni sosem szoktak, megkérdezik mi volt, én elmesélem de ennyi. Hazudni nem szoktam hogy hová megyek, nincs értelme.

2021. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok, tavaly koltoztem el otthonrl egyetem miatt. nem mondok el mindent, de ha megkerdezik, akkor nem titkolozom. ha otthon vagyok, es onnan megyek vaalhova, nyilvan megmondom hogy hova, kivel es kb mikor erek haza, hogy ha barmi tortenne tudjak hol keressenek, illetve ne utana hivogassanak hogy hova mentem
2021. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagyok. Mindig elmondom, hogy merre megyek és kivel. Vele élek, ezért számomra normális, hogy elmondom neki, hogyha bármi baj van, akkor valaki tudja, hogy hol vagyok. De Ő nem szokott engem faggatni, nyilván rákérdez, hogy merre megyek, meg utána, hogy milyen volt, de ez normális.
2021. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim kenyszeresen mindenről is megakarnak óvni ezért 18 evésen se sikerült még kb semmilyen társasági élet létrehozni, sehova se engedtek el mert mivan ha.... szóval amint felvesznek egyetemre és kevésbé tudnak majd beleszólni az életembe nem nagyon fogom nekik elmondani hova megyek főleg azért is mert mindig megkapom hogy hulye vagyok és minek érdekel pl az autósport lányként inkább szerezzek barátokat stb....
2021. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!