Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit csináltatok volna...

Szülők mit csináltatok volna ilyen helyzetben? Brutális, kegyetlen és szadista.” Lapáttal verte az iskolaigazgató a hatéves kislány fenekét, büntetésből

Figyelt kérdés
[link]
2021. máj. 7. 11:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Feljelenteném az igazgatót
2021. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Hát az tuti, hogy nem titokban videózom, hanem odamegyek, és kiszedem a kezei közül a gyereket. Hülye az összes, szülő is, tanár is.
2021. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Tipikus agyatlan amerikai helyzet.

Anyuka készít róla felvételt, de oda nem menne, hogy hagyják abba azonnal. Az ilyennek legszívesebben azt kívánnám, hogy ha egyszer életveszélyes baleset éri, akkor senki se hívjon neki mentőt, csak fotózza őt mindenki nagy buzgón, miközben elvérzik.


Vagy megrendezett kamujelenet. Azt is simán el tudom képzelni.

2021. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Kamu lesz az egész!

Elmondja az anya, hogy BEHÍVTÁK az iskolába.

Innentől nem hihető, hogy az orra előtt náspángolták a gyereket.

Ha meg hagyta, akkor a beleegyezésével történt.

2021. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Anyuka helyébe nem Videozok hanem addig szaggatom az igazgatót meg haja nem marad
2021. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Valóban elég furi helyzet... Ha videózgatni támadt kedve, nem igazán hathatta meg a jelenet.

Az én gyerekemet előttem tuti biztos, hogy nem vernék meg. Mi ez, hogy "feláldozta a gyerekét"?! Egy életre tette tönkre a bizalmát a gyereknek a felnőttekkel szemben.

2021. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész teljesen életszerűtlen. Behívják, a szeme előtt megverik, ő meg csak ül és tűri, kamerázgatva? Kizárt, hogy tanárok ennyire agyatlanok legyenek. Szerintem is kamu, sok ember meg ugrik rá főleg a sokkoló cím miatt. Bár ki tudja, valóban ez az USA, ott sok őrültség előfordul. Persze itt is, de azért ott durvább szinten megy. Ha meg tényleg ez az egész így fordult elő, akkor esetleg anyuka azért hagyta, hogy később tetemes összegű pert nyerjen? Azt sem felejteném el, hogy szintén ott perelnek az emberek hajmeresztőbbnél hajmeresztőbb esetek miatt. Tényleg megvalósult a Hülyék Paradicsoma.
2021. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem írnak róla, hogy szándékos volt-e a károkozás, esetleg eszetlenkedett a gyerek és közben okozta, vagy valamilyen véletlen baleset volt. Utóbbi esetben kétlem, hogy sor került volna ilyesmire, max a szülőkkel megtéríttetik a kárt.

Az első két esetben meg tőlem kapott volna egy sajtos-tejfölöst a gyerek. A videón lévő gyerek már nem kicsi, bőven tudnia kell vigyázni a dolgokra és tisztában kell lennie vele, hogy a tetteinek következményei vannak.

De mindettől függetlenül az egész videó teljesen életszerűtlen. Nem tudom olyan szituációt elképzelni, hogy anyuka vidáman végignézi, hogy a gyerekét elverik egy fatáblával. Ez valószínűleg a pénzről szól. Anyuka máris perel ugye, indul a kampány is, hogy szimpátiát ébresszen a közvéleményben. Az iskola meg majd leperkál valami amerikaiasan bődületes összeget.

2021. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Na 7es megelőzött.
2021. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
A kedves anyuka helyében, én leraktam volna azt a k.rva kamerát, és az igazgatót megtanítanám egy kicsit repülni, nem pedig pszichopata módjára nézem, ahogy verik a gyerekemet.
2021. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!