Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak engem idegesítenek az...

Csak engem idegesítenek az "apa hangok"?

Figyelt kérdés

Végigtrappol a házban a munkás bakancsban, közben szipog, fújtat, köhög, krákog, szívja a fogát, nyögdécsel. Egyszerűen egy mozdulatot nem tud megtenni úgy, hogy ne adjon ki hozzá hangot.


A ti apátok is ilyen gusztustalan?



2021. máj. 13. 20:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%
Ezek a tróger apa hangok. Aki nem ismeri ezt, az csak hüledezik milyen suttyó kérdés ez. De nekem is ilyen az apám, tudom miről írsz. Engem nagyon idegesített ez mindig. Szerintem ezt direkt csinálják az ilyen apák. Ezzel idegelik a családjukat, közben meg elvárnák, hogy ne szóljon emiatt rájuk senki. Ez szerintem egy fajta hatalmi játék a tróger apuknál, hogy ők ezt is megtehetik. Csámcsognak, csettintgetnek a nyelvükkel, erőltetetten, megjátszva harákolnak, fújtatnak, hangoskodnak, csörömpölnek, trappolnak, stb.
2021. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
De most komolyan, ezeket amúgy miért csinálják? Ez valami betegség? :D Szerintem is undorító, az én apám ilyeneket nem csinál.
2021. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

Egész tinikoromat meghatározta, hogy nem tudtam normálisan aludni, mivel az étkező és a konyha mellett volt a szobám azaz a konyhával szemben és apám sokszor otthonról dolgozott, ezért volt hogy hajnalban is evett, vagy csörömpölt, krákogott. Aztán amikor elkezdtem eljárogatni 17 évesen bulizni, akkor én voltam a köcsögállat, mert hajnalban hazaérkeztem és felverem (péntek éjszaka, szombat hajnalban). -_-

De az, hogy én évekig álmosan ültem az iskolapadban és k-rvára nem tudtam koncentrálni, az az én bajom volt.

Nekem is van reggelente ilyen harákolós problémám, nem dohányzom, olyankor próbálok sok folyadékot inni, de el kell mennem kivizsgálásra. Neki nem tudom miért volt ez, de ő nagyon durván csinálta.

2021. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
78%
Ja és mizofóniás is vagyok, (bár szerintem ahogy nézem itt sokan), ez azt jelenti, hogy csámcsogás, szürcsülés, hasonlóak dühöt váltanak ki belőlem. És ez is felnőttkoormban jelentkezett. Lehetséges, hogy emiatt?
2021. máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Erről van szó.

2021. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%

Hát igen, Én is nagyon utálom, de nem csak ezért, hanem mert csúnyán is beszél, meg sokszor bántott, morog állandóan, nyög bármilyen mozdulatot megtesz, közben alig csinál valamit, és ha már valamit megtesz a ház körül, egésznap auz fújja hogy Ö milyen okos, és ügyes. Mi pedig semmit nem csinálunk.

Szánalmas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2021. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
53%
16. :D Imádom.
2021. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
86%
16 Bakker amúgy apám dettó ugyanezet csinálta. :D
2021. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%
Gusztustalannak nem biztos, hogy nevezném, de engem is nagyon idegesít. Valamikor már észre sem veszem, de ha pl. koncentrálnom kell valamire, akkor ez azonnal "idegbe rak" :D Ez egy ilyen monoton, folytonos zaj, ami engem nagyon tud idegesíteni és rögtön kizökkent abból, amit éppen csinálok. Az én apukámnak mondjuk van egy betegsége, ami miatt nehezebben és hangosabban veszi a levegőt, de ezt leszámítva is csomószor hangosan ásít, krákog, nyammog, szipog, sóhajtozik, kocogtatja a fogait, a fél utca hallja szerintem az orrfújását is. Ja és csak itthon csinálja, máshol, mások előtt, társaságban stb. nem, valamiért csak minket tisztel meg ezzel. Valamint az is igaz, hogy tényleg semmit nem tud csendben csinálni, mert nem emeli fel a széket és végig nyikorogtatja a kövön, kolompol a kanállal evés közben, csapkodja az újságot, trappol a bakancsban stb. Ezt leszámítva amúgy tök normális meg nincsen vele baj, jó apának tartom, de ezzel tényleg ki tud kergetni a világból.
2021. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
26%

Kicsit elmosolyodtam a kérdésen, mert az én apukám is pont ilyen, de én ezt nem negatív dologként élem meg.

Mondjuk bakancsban nem trappol végig a házban, azért nem nézi ennyire semmibe a takarításunkat anyukámmal, de ő is szörcsög, krákog és miegymás.

De nekem ezek nem zavaróak, valahogy hozzátartoznak az otthonhoz.

2021. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!