Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak engem idegesítenek az...

Csak engem idegesítenek az "apa hangok"?

Figyelt kérdés

Végigtrappol a házban a munkás bakancsban, közben szipog, fújtat, köhög, krákog, szívja a fogát, nyögdécsel. Egyszerűen egy mozdulatot nem tud megtenni úgy, hogy ne adjon ki hozzá hangot.


A ti apátok is ilyen gusztustalan?



2021. máj. 13. 20:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
74%
Az én faterom nem képes halkan pofázni csak üvöltve, és muszáj úgy krákognia h az ég a földdel összeszakad.
2021. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
46%

Én 27 vagyok mégis ilyen hangokat adok ki. Arcüreg gyulladás + légúti problémák. Nem egszerű kikúrálni az ilyen krónikus dolgokat. Nem ártana ha faterod kivizsgáltatná magát, esetleg változtatna az életmódján. Ezek nem jó jelek.

Azt hogy ne trappoljon bakancsban akár udvariasan meg is beszélheted vele, de csak ha tényleg nem vagy képes túllendülni a dolgon.

Mindenkinek vannak olyan dolgai amikről nem tehet de frusztrálóak. Ezt meg kell tanulni elviselni. Mármint nyilván egészségügyi okai vannak a dolognak, faterod nem nagyon tud mit csinálni vele. Nyilván idegesítő, de vhogy meg kell tanulnod túllendülni ezen. Nagyon nehéz, tudom. Nekem cérnából vannak az idegeim, mégsem tehetem meg hogy minden apróságért ráfürmedek az asszonyra. Ő sem teszi ezt velem, bár ő nagyon kiegyensúlyozott. Állítólag nem is zavarják a dolgaim.

Ha ilyen dolgokon idegeskedsz akkor neked is van min dolgoznod. Megpróbálhatnád a meditációt.

2021. máj. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
54%

Én faterom a nagy monológok közben (amit ilyenkor nem tudom tudatosan-e vagy sem, de tök lassan mond) még a fogat is szívja. Qva idegesítő XD

Meg ugye a csoszogás, meg nála is a szipogás.


De mit lehet tenni? Hál' Istennek már nem otthon lakom.

2021. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem igaz, hogy a sztenderd hazaérkezős fing sehol nincs meg!
2021. máj. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Apukám nem - teljesen - ilyen. Nem trappol be bakancsban, pláne mióta új szőnyegeket vettek, anyám nem engedi. Hangokat sem nagyon produkál. Egyetlen idegesítő tulajdonsága, hogy a levest hangosan szürcsölve eszi. Én nem vagyok szívbajos, simán rászólok hogy idegesít.
2021. máj. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
62%

Bakancsban nem trappolok, nem szipogok, nem fújtatok, nem köhögök, cserébe a lakás bármely pontján, bármikor jó hangosakat fingok. Főleg a teli kádban ülve.


Akár hajnal 3-kor is, mert a munkám miatt olyankor kelek.

És nem érdekel, hogy kit idegesít. Ha beszól, visszaszólok neki.

2021. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!