Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Anyukám...

Mit csináljak? Anyukám folyamat kiabál meg veszekszik velemm.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Remélem valaki majd tud segÍteni de térjünk a lényegre.

Szóval van az anyukám és mostanában NAGYON sokszor kiabál velem :(.

Mit tegyek?? Már nagyon zavar... és sokszor sÍrórohamot kapok.. (ha van ilyen)



például ma délelött olyan tizenegykor haza értem, aztán szedtem a teknősömnek kaját meg ettem. Ebéd után random fel jött anyukám a szobámba és azt kérdezte hogy kész e a házim. Én azt válaszoltam hogy még nincs mert eddig nem volt időm rá. (Délutan egy óra volt) Ugye ettem és közbe a gépemen ott volt elöttem a youtube. Erre lecseszett hogy én miér hülye youtubeot nézek meg minden mást csinálok. Utánna azzal folytatta hogy amire haza ér addigra legyen kész a házim. DE én kérdeztem hogy mikor ér haza!!! De csak annyit mondott hogy majd...

Aztán fogta magát és elment.

Amúgy már megÍrtam közbe a házit. Csak azért Írom le hogy ne jöjjenek olyan válaszok hogy ahelyett hogy házit Írok inkább ezt Írom...

Na mind1 légyszi valaki, Mit csináljaaak??



#Anyukám folyamatosan veszekszik velem. Mit csináljak?
2021. máj. 16. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Semmit se csinálj. Ez csak egy a sok szülő gyerek közötti vita közül amiből nem kell tragédiát csinálni.

Ha mostanában ilyen anyukád akkor valószínű hogy egyéb problémája van amiről te nem tudsz, ami nem veled kapcsolatos.

2021. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
32%

Én úgy vagyok vele, hogy az anyukáknak ez ilyen muszáj dolog.

Jóllesik nekik ha reggelente panaszkodhatnak vagy lehet egy kis konfliktus.

Ha nem veszekednétek mennyit beszélnétek? Lehet alig vagy csak ebédnél meg ilyesmi. Így úgy tűnik, hogy van élet a házban. Én már poénra veszem az egészet és kérdezgetni szoktam, hogy nah jól esik egy kis vita most ? :D

Így jó a reggelt kezdeni nem? Hmmmmmm végre van miről veszekedni. Ha csak mosolyogsz rajta és megszokod, valamint úgy szarsz bele az egészbe akkor visszább fog fogni ő is. Tudom így ahogy leírtam nem jön át úgy a dolog de ez tényleg így van. Valamiért a cseszegetés az anyák dolga. Fogad el és szard le.

Persze ez nem azt jelenti, hogy anyukáddal ne foglalkozz vagy hogy ne figyelj oda rá! Csak azt, hogy minden apróságot ne vegyél magadra.

2021. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Hat ez ilyen, nyugi, minden csaladban megesik szerintem.

Vasarnap van mar, jogosan kerdezte, hogy miert nincs kesz a lecked, valoszinuleg pentek ota 1000+1 alkalmad lett volna ra, hogy megcsinald.

Egyebkent en erre termeszetesen mindig azt mondtam, hogy kesz van, es szinten termeszetesen soha nem volt kesz, altalaban a hetvegi lecket hetfo reggel a buszon csinaltam meg, illetve ora elott masoltam le valakirol, megis ember lett belolem, hala az egnek :D

Persze beadandokat, nagyobb dolgokat megcsinaltam, amire kellett, es otosre is erettsegiztem mindenbol.

2021. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Milyenek a jegyeid?

Mert ha rosszak akkor lehet, hogy jogosan kiabál veled, de például csak 4, 5-ösöd van, akkor mondhatod, hogy még nincs kész, de miért baj ez, ha ilyen jók a jegyeid.

De az a legjobb ilyenkor, ha rá hagyod, valószínűleg valami más okból kifolyólag ideges, nem veled van a baj.

Kérdezd meg tőle, hogyha nyugodtabb, hogy mi a baj, tudsz-e valamiben segíteni.

2021. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ! és amúgy nincsenek rossz jegyeim :D
2021. máj. 16. 16:39
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Anyagi és/vagy pasi gondjai vannak.
2021. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6

pasi gondjai biztos nincsenek.

de mondjuk apával sokat veszekednek szóval lehet...

2021. máj. 16. 17:08
 8/12 anonim ***** válasza:
2%

7.-re a kérdezőnek.


FÉRFI vagyok. Jobban tudom mint te. Pénz, vagy pénisz probléma.

2021. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8

az én anyukám szó jobban tudom :)

2021. máj. 16. 17:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg kérdezd meg, hogy esetleg tudsz e valamiben segíteni, vagy főzz neki meglepetés vacsit vagy reggelit, ezek nagyon jól tudnak esni neki.
2021. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!