Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha én be...

Mit csináljak, ha én be akarom oltatni magamat a koronavírus elleni oltással, de a szüleim ellene vannak ezért nem írják alá a papírt?

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok és hetek óta megy a veszekedes kozottunk, én be szeretnem oltatni magamat de viszont ok ellene vannak ezért nem irjak nekem ala a papirt, már mindent megpróbáltam de nem akarjak, mindenki korulottem be van oltva, szo nelkul ala lett irva a papír de nekem semmi nem válik be..

nem tudok mar hogy beszelni veluk, mindig csak veszekszunk.

viszont ha nem lehetek beoltva engem elvesztettek, nem leszek soha itthon, nem fogok rajuk hallgatni soha, és nem is fogok mar megbeszelni semmit se veluk🤷🏼‍♀️



2021. máj. 19. 22:32
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
22%
Azt az 1 évet kibírod, aztán költözhetsz, oltathatsz.
2021. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
20%

Hallgass a szüleidre ők megakarnak védeni,sokkal nagyobb esélyed van villámcsapástól meghalni mint a covidtól.

Ne oltasd magad felesleges kockázatot jelent az egészséged szempontjából,míg a virus valószinűleg 99,99% eséllyel tünetmentes lenne nálad,mert fiatal tini vagy.

Magyarországon a tucat tini áldozatból az összes halálos beteg volt, a legutóbbi leukémiás vérrákos.

2021. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem az ilyen szülőket, gyakorlatilag az eu-s ellátástól fosztják meg a gyereküket és kockáztatják az egészségüket..amit tanácsolok, hamisíts aláírást (szinte kizárt hogy lebuknál) és menj el oltásra..lakcímnek meg add meg egy rokonodét vagy haverodét hogy oda küldjék ki a védettségi igazolványt és talán a szüleid se tudják meg...a cél, hogy minél több embert beoltsanak, nem hiszem hogy nagyon néznék hogy valós e az aláírás vagy sem.
2021. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
28%

Jajjj Te.... Sajnálom, hogy ilyen bugyuták a szüleid.

Ne veszekedj velük, ha a vírustól félsz, próbálj tudatosan védekezni ellene a már jól ismert módszerekkel, ha pedig a kártya kell, menj el vénás vérvételre, hátha van antitested, 3 honapra kapsz kártyát, az a nyári bulikra, rendezvényekre pont elég lesz.

2021. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
62%
A szüleid az emberi hülyeség elő példái (már bocsi). Az oltásban semmi rossz nincsen. Mi az indokuk? Ha az h pl. Mert orosz a vakcina, arra mondhatod h De hát gyerekkorotokban minden vakcina orosz volt és még éltek...
2021. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
24%
"viszont ha nem lehetek beoltva engem elvesztettek, nem leszek soha itthon, nem fogok rajuk hallgatni soha, és nem is fogok mar megbeszelni semmit se veluk🤷🏼‍♀️" Talán azért nem engednek oltatni , mert ilyen hisztis-zsarolós a hozzáállásod. Amúgy a házorvos, valaki nem oltás-ellenes felnőtt nem tud segíteni? Mert addig oké hogy nem kényszerítenek oltásra, de hogy ne engedjenek oltatni, mikor te akarod.. Nagyon gáz.
2021. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
26%
Hallgass a szüleidre, ha még akkor is kelleni fog akkor majd jövőre beoltatod magad. A szüleid felnőttek, övék a döntés.
2021. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy övék a döntés... A kérdező teste, az ő döntése, a szülei meg nem komplettek.
2021. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
25%

Mennyi esélye van egy tininek meghalni a covidtól vagy súlyosan megbetegedni?

Tényleg megéri egy teszteletlen oltással terhelni a szervezetét?

Ami csak a tünetek súlyosságát csökkenti, ami eleve rendkivül minimális egy átlag tininél(99,9%-nál)?

2021. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
75%

Én terhes vagyok és már oltattam is magam és semmi bajom nem lett. Ez igaz a család többi tagjára is pedig mindenki teljesen mást kapott XD

Ezek az oltások ugyanolyanok, mint a 100 éve bevált védőoltások, csak a vírust cserélték ki benne (kivéve a Pfizer, egyedül az az újítás).

Eddig egy ismerősöm sem lett rosszul oltás után(kivéve persze az alap mellékhatás ami normális, mert ez jelzi, hogy a szervezet gyártja az antitestet). Viszont vagy 5 ismerősöm belehalt már a vírusba a simába és a mutánsba is.

Elvált szülőknél van sajnos csak gyámügyi segítség,de a kerületi ingyen jogi tanácsadónál talán még kérhetsz segítséget, hogy ilyenkor lehet-e valamit tenni.

2021. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!