Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gonosz voltam? Nyaralni...

Gonosz voltam? Nyaralni voltak anyuék. Én itthon maradtam. Le akartam vágni a füvet, de a fűnyíró kés elhajlott. Nem ütköztem neki semminek. Másikkal levágtam. Haza jöttek és láttam rajta, hogy nem hiszi el. Majd azt mondta, hogy a konyha ajtó is

Figyelt kérdés

súrolja a földet. Mondtam neki, hogy nem vettem észre és nem himbáloztam rajta. Erre elkezdett velem üvölteni hogy én csak akkor venném észre ha már ki se tudnám nyitni. Kértem halkan, hogy ne alázzon. Erre még jobban kiabált, hogy egy hülye kis picsa vagyok és milyen idióta mondatokat rakok össze.

Amúgy én takarítok, főzök a legtöbbet itthon. Ő hazajön a munkából és semmit nem csinál csak hétvégén valamit. De akkor is kiabálva. Nagyon sokszor próbáltam mondani neki hogy ez nekem rossz, de elkezd alázni egyből és azt mondja hogy az idióta pszichológusnak mondják ilyeneket, akitől ezeket tanulom. Nem járok pszichológushoz.



2021. máj. 23. 07:06
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Probálom keresni, hogy hol hibázok, de nem jövök rá
2021. máj. 23. 07:09
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Te sehol! A szüleid idióták, totálisan alkalmatlanok egy gyerekhez. Kitartás, keresd a lehetőségeket, hogy 18 éves korodban leléphess és vissza se nézz.
2021. máj. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
89%
Úristen. Igen, ezek nagyon sz.r szülők :( próbáld meg ezeket a lehető legkevésbé se felvenni és amint tudsz lépj le.
2021. máj. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonymousreview60 ***** válasza:
93%
Máshol van a feszültség forrása, és azt verik le rajtad. Ez nem felnőtt viselkedés.
2021. máj. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
9%

Aha. Mert a kés meg az ajtó biztos a gonosz manók munkája volt.

Kérdező, oké, anyád idióta, de őszintén, te sem vagy jobb, mert te meg egyértelműen hazug vagy. Lehet, hogy ebből van elege.

2021. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Durván 5 évig voltam kertész, soha egyetlen magától elhajló fűnyíró késről se hallottam ,ellenben olyat sokszor láttam, hogy nekimész valaminek vele és attól elhajlik. Szóval azzal nekimentél valaminek. Innentől fogva a kérdés elég hiteltelen.
2021. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha elmentek nyaralni te meg addig a füvet vágtad, akkor velük van a baj
2021. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként miért is nézed ostobának a szüleidet? Egyértelmű, hogy nekimentél valaminek, AMITŐL elhajlott a penge, de te ahelyett, hogy bocsánatot kérnél a figyelmetlenségedért inkább hazudozol.
2021. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
15%
És minket miért nézel hülyének? Nyaralni voltak... kb 13 fok van napok óta.
2021. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki azon a krva késen van, leszarmám azt a 8ezer forintos kést, inkább megdicsérném hogy leakarta vágni
2021. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!