Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám öngyilkosággal fenyegető...

Anyám öngyilkosággal fenyegetőzik, ha elköltözöm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
35 éves felnőtt nő vagyok szeretném végre a saját életemet élni. Mivel most megengedhetem magamnak elhatároztam, hogy elköltözöm egy bérlet lakásba .Anyám, akinek rajtam kívül nincs senkije teljesen ki van akadva, sajnos még öngyilkossággal is fenyegetőzik. Mivel depressziós sajnos félek mi van, ha baj lesz. Laktam már külön anno barátommal több évig, de akkor dolgozott, és neki is volt párkapcsolata, szóval nem akadt ki ezen ennyire. most viszont már nincs senkije és 2 éve nyugdíjas. Azóta elviselhetetlen, ki sem mozdul szinte a lakásból, és teljesen rám telepedett, viszont én is rámegyek, ha ez így megy tovább...Van amikor elfogadja a szitut, és úgy tűnik értelmesen meg tudtuk beszélni, aztán eltelik pár nap beborul, és megint jön a vége a az életemnek, ha elmész, éhen fogok halni egyedül a nyugdíjamból, becsavarodok ha egész nap nem lesz kihez szólnom, stb, stb, stb...Én ezt már nem bírom tovább :(

2021. jún. 2. 12:58
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
96%

Költözz el, mentálisan bántalmaz téged amiből nem szabadulsz másképp.

Ugyanúgy tudtok majd skype-on is beszélgetni minden nap, nem vagytok összenőve. Ne hagyd magad, nem lesz semmi baja egyedül.

2021. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem anya. Soha nem tennék ilyet a lányommal. Nem fogja megolni magát, ha meg megteszi így járt!

Egy életed van.

2021. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Hát akkor megöli magát. Az ő döntése, nem a tied, és nem is a te hibád.

Költözz, meglátod, jó lesz egy kis szabadság.

2021. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Költözz el, úgysem lesz öngyilkos.
2021. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
99%

Költözz el mert csak manipulálni akar.

Aki komolyan gondolja az öngyilkosságot az senkinek sem szól róla.

Elköltözés után is tud veled telefonon beszélni.

2021. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Most őszintén. Így akarod leélni az életed? Anyád depijével meg zsarolásával?? Mikor boldog is lehetnél?!

Megéri amúgy?

Valószínűleg anyád mentális beteg, mert egy épelméjű anya, aki szereti a lányát,nem tenne ilyet.

Vidd pszichológushoz, és tegyél különbséget kettőtök élete között.

2021. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Ez konkrétan érzelmi zsarolás. Menekülj.
2021. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Egyébként kb 20 percnyire költözöm, nem Ausztráliába. Igen sajnos tudom, hogy beteg. A Nagyanyám ugyanezt csinálta vele, ezért (is) maradt magára :(

Remélem én nem leszek ilyen (bár nincs gyerekem, szóval nem lesz kit "szadiznom") :(

2021. jún. 2. 13:41
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez az élet. Nekem még kínosabb a helyzetem a családomat nézve. Nekem a bátyám és anyám is beteg. De megpróbálok nem velük foglalkozni, hanem a saját életemmel, ami jó is lehet. Nem hagyom, hogy lehúzzanak.

Támogatom őket, ahogy tudom, de belebetegedni nem akarok, mert nekik így alakult az élet. Ez van sajnos, ez egy ilyen játék.

2021. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Költözz, sajnos ismertem pár embert akik öngyilkosok lettek, egy se fenyegetőzött vele.
2021. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!