Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok keseredve...

Nagyon elvagyok keseredve többször is fontólóra vettem már az öngyilkoságot de ez nem megoldás ti mit csinálnátok az én helyemben?

Figyelt kérdés

Az anyám iszik folyamatosan nincs itthon pénzt nem hagy ithon mindig kirabolyák meghalt a nagypapám juliusba nagy mamám is pár évvel ezelőtt az apámat életemben nem láttam nem tudok egyik rokonhoz sem költözni megbuktam idén év végén angolból és matekból edig sosem buktam meg elvagyok keseredve.3kiutam van ezekből:1:anyám abahagya az ivást és elmegy dolgozni

2:álami gondozás nem kel az álamnak mégegy teher és börtöntöltelék rabló

3:az öngyilkosság (ezt az 1utat látom mivel anyám nem változik nem akarok álami gondozásban élni ugyanakor elitélem az öngyilkoságot és sajnálnék szomorúságot okozni a keresztszüleimnek akik 10évig neveltek)nem tudom mit tegyek


2010. aug. 16. 21:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Először is, hány éves vagy?
2010. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Beszélj a keresztszüleiddel. Nem mehetnél vissza hozzájuk? Mennyi idős vagy?
2010. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
a kereszt szüleidhez nem tudsz menni?
2010. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%

Én a helyedben elővenném a helyesírási szótárt, az angol és matek könyvet és azzal foglalkonék, nem ilyen hülyeségekkel.

Bocs, nem megbántani akarlak, de egyetlen lehetőséged, hogy kitörj ebből a helyzetből az, hogy tanulsz és viszed valamire.

2010. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
15/f és nem semi képen sem keresztanyámviszavenne de keresztapám nem mert a szülei utálnak nem tom miért biztos van okuk na mind1 tehát nem
2010. aug. 16. 21:53
 6/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Hol laksz?

Segítenék neked egy pszichológust keresni.

Vagy itt a neten nem találtál ilyen lelki segélyfélét?

Itt úgy látom csak butaságokat válaszolnak neked!

2010. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Az állami gondozás nem tart örökké. Legyen tartásod, merj felnőni és másként csinálni! Csak ekkor lehet majd egyszer egy normális családod. Ha állami gondozásba kerülsz, legyen erőd nem a többiekkel tartani: kábítószer, ivás és hasonlók. Ha mersz nem birka lenni, erős, különb ember lehetsz bárkinél, akinek lehet majd olyan családja, amiről most még csak álmodozol. Hidd el, azért jó felnőni, mert onnan kezdve te felelsz a sorsodért, nem kell alkoholista anyán múlni a sorsodnak. Most még gyerek vagy, kiszolgáltatott, nem te vagy a hibás. Várd meg, hogy felnőtt lehess, a felnőtté válást már most elkezdheted. Hidd el, senkinek sem könnyű, de neked különösen nehéz, szülők nélkül ennyi idősen. Ha van bátorságod kivárni a felnőttkorodat, onnan kezdve nem leszel ilyen kiszolgáltatott. Hidd el, nagyon sokan várunk, vannak élethelyzetek, amiben várni kell, a megfelelő pillanatra, vannak kisgyerekes anyák, akiknek tűrni kell, hogy megcsalják őket, mert egyedül nem tudnak felnevelni gyereket, mindenki vár valamire, és az idő el is hozza a menekülést, csak tudni kell várni, olykor hosszú éveken át.
2010. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

kérlek ne légy öngyilkos, még 3év és utána a talpadra állhatsz valahogy bírd ki, az én papám is most halt meg nem rég elviselhetetlen:(( mindennap szinte sírok...

szóval fogadj meg valamit tanulj tanulj és tanulj leköti a figyelmed koncentrálj és okos leszel és sokra viheted vele csodás életed lehet hidd el, menj el diákmunkára biztos lenne lehetőség sok és azzal nem kéne annyit otthon lenned lekötne és ott is szerezhetsz barátokat. de az öngyilkosság butaság már én is rájöttem...

lesz barátnőd és annyi minden vár még rád és most

1. tanulás

2. csajok :)

sok sikert ha gondolod beszélgethetünk

2010. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

mi is voltunk hasonlo helyzetben anyuval kapcsolatban mer iszik nekem is anyum csak nálunk az volt h ö kisérelt meg öngyilkosságot ezért automatikusan bekerült a pszichiátriára elvonokurára...lehet ennek kellene neked is utánajárnod h h tudnád elintézni h egy elvonokurára bekerüljön és sztem arra az idöre nem kerülnél sem intézetbe sem mer a gyámhatosággal nekünk sem volt semmi gond pedig nekem is meghalt apukám és gaz h én már nagykoru voltam akkor is de tesom még kiskoru


az én anyukám sem változott meg az elvonotol szal nem biztos a siker de van rendes munkája...iszik még most is de csak keveset és még mindig nem tökéletes a kapcsolatunk meg az állapota de én már ezzel is beérem

remélem vmilyen szinten tudtam segiteni

2010. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
15kerületben lakom anyi tervem volt pedig az életel electrotechnikára jelentkwztem a szaközépiskolában testépítő szeretem volna leni vagy mobilhálózat üzemeltető vagy mind2 tanulok nagyon sokat tudom hogy hibáztam nem leszek öngyilkos mert nem vagyiok elég bátor hozá megpróbálo,m magam öszeszedni
2010. aug. 16. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!