Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyukám megharag...

Mit tegyek ha anyukám megharagudot rám?

Figyelt kérdés
Ma van a névnapja,de elfelejtettem,hogy ma van és hozzám sem szól,vagy ha igen kiabálva.Aki tudja hogyan kérhetnék tőle bocsánatot please mi hamarabb írja le.

2021. jún. 2. 16:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom nem direkt felejtetted el... Tipikus érzelmi zsarolás anyukádtól, ami elég gonosz játék sajnos. Biztos tudattalanul csinálja, próbáld meg nem magadra venni. Nem kell kiengesztelned, hisz semmi rosszat nem tettél. Ne hagyd, hogy ezért bűntudatod legyen. Add át az ajándékot és tégy úgy, mintha mi sem történt volna. Ha megalázkodsz, bocsánatért esedezel, akkor csak povitív visszajelzést adsz anyukádnak, és ezt mindig el fogja játszani minden élethelyzetben, mert a manipulációja használt. Sajnos meg van a pszichológiája ennek is.
2021. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Na, megbékélt a házi sárkány?
2021. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen mi an ha meglepivel keszulsz?? Vege sincs a napnak nem kell egybol ovodaskodni
2021. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,anyukámnak vettem egy csokor rózsát az aldiban XD nagyjából megbékült
2021. jún. 2. 20:05
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Jo, ez a kora reggeli kiakadas kiakadas azert korai...az ember kapkolodik meg minden...ha tok nyugiban se jut eszebe jo ideig, na az gáz.

Kiveve dec 23 Viktória nevnap.. :D

2021. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Majd megbékél. Szerintem ez nem oylasmi amiért amúgy is haragudni kell.
2021. jún. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
Kit érdekel a névnap úgy őszintén? :D Én sosem tudok, kinek mikor van, mert piszkosul sokadrendű infó.
2021. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
No örülök neki!
2021. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
71%
Keress egy pszichológust és ad meg a számát anyádnak. Szegény nagyon nem normális...
2021. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!