Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyukám megharag...

Mit tegyek ha anyukám megharagudot rám?

Figyelt kérdés
Ma van a névnapja,de elfelejtettem,hogy ma van és hozzám sem szól,vagy ha igen kiabálva.Aki tudja hogyan kérhetnék tőle bocsánatot please mi hamarabb írja le.

2021. jún. 2. 16:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Sehogy. Majd megnyugszik.

Gondold bele magad a helyebe. Velem anyam csinál ilyet mindig, tokre megalazo...vidamkodik, tesz veszy boldog, kozben semmibe vesz

2021. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha ma van a névnapja, akkor még van rá boven idod hogy felkoszontsd, es adjál neki valamit. Hogy derult ki hogy elfelejtetted?
2021. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Siralom... ilyenért hisztériázni... Sajnálom.
2021. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is ma van meg a parom nem mondott semmit 😁 de nem fogok hisztizni ha nincs eszebe
2021. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2: Amikor reggel elköszöntünk megkérdezte hogy nem felejtettem e el valamit.Megöleltem és adtam neki két puszit,aztán apa oda súgta a fülembe,hogy boldog névnapot Anya.Hát így.

1:Sajnálom,én nem akartam semmibe venni,de még azt is titkolja hogy mit dolgozik.(Azt tudom hogy nem hírszerző XD)

3:Lehet én is kiakadnék ha valaki elfelejtené,hogy ma van a névnapom.

Aki válaszolt annak eddig negyon köszi

2021. jún. 2. 16:18
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Azt sem tudom a sajátom mikor van.... de szaladj le egy csokiért, virágért és már kész is a köszöntö. :)
2021. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6:Oké XD
2021. jún. 2. 16:22
 8/19 anonim ***** válasza:
Írd meg, megbékélt-e!
2021. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Oké,most fogok elugrani a kisboltba XD
2021. jún. 2. 16:43
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Én beadtam volna, hogy meglepetéssel készültem, és azért tettem úgy, mint ami nem tudja, hogy ma van. A kisboltba meg úgyis be tudtál volna ugrani suli után, azzal a címszóval, hogy eddig azért nem vetted meg, hogy nehogy lebukj a meglepivel.

Mondjuk nem is értem, hogy valaki miért teszi szóvá, ráadásul reggel, ha elfelejt valaki egy ilyen napot. Lehet meglepit szervez későbbre a másik. Én pl a saját szülinapom is rendszeresen elfelejtem, ha nem kezdik el kérdezgetni, hogy mit szeretnék. A névnapomon meg rendszeresen meglepődök, ha valaki felköszönt, mert sose tudom mikor van. Szóval ha valaki ilyen szétszórt, mint én, hogy a sajátját se tudja, akkor azon sosem érdemes megsértősni, ha nem ugrik be rögtön neki. Mondjuk rám is rendszeresen megsértődnek, már kora reggel, hogy elfelejtettem. Pedig reggel vagy azt se tudom merre vagyok, vagy meglepetést akarok pár órával később. És tökre elcsesz mindent, ha már rögtön reggel szóvá teszik, hogy elfelejtettem... Olyan gáz...

2021. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!