Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kérnéd pszichológus segítségét...

Kérnéd pszichológus segítségét ha úgy érzed valamelyik szülőddel nem jó a kapcsolat, és esetleg a gyermekkorodban történt dolgokat sem tudod feldolgozni?

Figyelt kérdés
Valakinél volt már erre példa? Segített a helyzeten?

2021. jún. 3. 23:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
EVIDENS
2021. jún. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem inkább beszéljetek először...
2021. jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
98%
Igen, főleg ha úgy érzed, nem tudsz a szüleiddel erről beszélni.
2021. jún. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Először a szülőmmel próbálnék errol beszelni, aztán ha nem jutok vele elorebb, akkor szakemberrel.
2021. jún. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
22%
Attol fugg, ha valami nagyon durva dolog tortent volna akkor lehet. Ha csak szimplan nem jo a viszony akkor nem, ilyen az elet, feldolgozom magam.
2021. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
98%
Igen, több évig jártam, végül feldolgoztam a brutális veréseket és elfogadtam, hogy Anyám vele akar maradni minden ellenére is, ma már nem akarom megmenteni és emiatt bűntudatot se érzek. Nagyon sokat segített hosszútávon, én csak ajánlani tudom.
2021. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért kezdtem el járni.
2021. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
#7-es vagyok. Nekem segített, elfogadtam hogy bántott, elhanyagolt a minket egyedül nevelő édesanyám, (a pszichológus szerint érzelmi analfabéta, a nővérem pedig passzív-agresszív személyiség).
2021. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%
Nem, egy évig jártam, milliós összeget hagytam ott, biztos nem vittem volna tovább, viszont szereztem volna barátokat, vagy hasonlóan érintetteket, akikkel megbeszélhetem..
2021. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ezért kezdtem el járni. Velük ezt nem lehetett megbeszélni, mert meg vannak róla győződve, hogy tökéletesek.
2021. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!