Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anyám szerint bolond...

Ha anyám szerint bolond vagyok és pszichológusra lenne szükségem, akkor miért nem visz el?

Figyelt kérdés

Az a baja, hogy nem értek vele egyet mindenben, nem tartom normálisnak azt, amiket le tud művelni, ezért mindig hozzám vágja, hogy velem van a baj, csak az én hibám minden és még bolond is vagyok, dilidokihoz kéne menni. Aztán ha mondom, hogy ha ennyire aggódik miattam, akkor menjünk. Még valahogy az évek alatt egyszer sem jutottunk el odáig.

Ilyenkor mi van? Fél, hogy nem csak szerintem nem normális, amit csinál, hanem egy szakember is ezt mondaná? Vagy mi van? :D


2021. ápr. 23. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

A húgom vidéki 50 ezres városban jár pszichológushoz. Hetente 1 órára. Ez kerül 12 ezer forintba.


Képzelem akkor Pesten vagy egy nagyobb városban mennyi lehet. Lehet nem engedhetitek meg magatoknak.

2021. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
A pszichológus nem dilidoki. Anyád csak csipkelődik veled. Ne törődj vele, nem kell komolyan venni.
2021. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha az a "bolondság" forrása, hogy nem értesz vele egyet, akkor valószínűleg nincsenek érvei, ezért személyesen téged támad egy-egy vita alkalmával. Nyilván nem fog elvinni, mert akkor csak magából csinálna hülyét, és ezt valószínűleg ő is tudja.
2021. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
89%
szerintem csak fenyeget
2021. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kisebb városban lakunk. Nem hiszem, hogy rendszeres ellátásra szorulnék, csak anyám mondja, hogy bolond vagyok. Pusztán mert nem értünk egyet sok dologban. Például szerinte rendben van, hogy ki akar hallgatni engem, meg leskelődik az ablakon, hogy most én hívok fel valakit, vagy engem hív fel az az illető. Szerintem meg ez beteges, amit ő csinál, ezért szerinte bolond vagyok, mert én így gondolom... :D
2021. ápr. 23. 13:04
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Ideje elköltözni.
2021. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Középiskolásan? Hogyan? :D
2021. ápr. 23. 13:17
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

1. Sehol nem írtad eddig, hogy az vagy.


2. Igen. Kollégiumról hallottál már? Meg még elég sok másik lehetőség is van.

2021. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez van,mindig kaptam az introvertáltságom miatt meg mert szintén ha nem értettem egyet akkor ugye jött ez,hogy depressziós vagyok,meg ilyenek és pszichológushoz kéne mennem,meg fejben nincs minden rendben,de sosem vitt el:D A lényeg,ha egyszer szülő leszel,ne legyél ilyen😂
2021. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább neki kéne...
2021. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!