Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám folyamatosan éget, hogy...

Apám folyamatosan éget, hogy mondjam neki hogy hagyja abba?

Figyelt kérdés
Állandóan vigyázni próbál rám, folyton hívogat, nem enged nyárimunkára (mert hogy nem lát egy hónapig) ne menjek a főút közelébe mert elütnek, meg hasonló ostobaságok. Folyton gáz neveken hív (amit már egy 8 éves is égőnek érez) de hiába mondom hogy hagyja abba, (ezt ugyanúgy publikus helyeken is csinálja) egyszerűen nem változik. És 16 éves fiú vagyok! Ez már beteges. Mit csináljak?

2021. jún. 7. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki nyíltan, de ne támadóan. Ő is volt gyerek, szerintem meg fogja érteni :)
2021. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Csajozz be :))
2021. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó ez aranyos, szeret téged :) persze megértem, hogy a te szemszögedből ez kínos. Hasznosat nem tudok mondani, bocsi, az én apám utolsó szavai hozzám a “b.dös kis k.va”, szóval nem egy a problémánk :D
2021. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Örülj neki, jobb mintha nem foglalkozna veled.
2021. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a 25. érettségi találkozóm volt, a szülővárosomban. Értelemszerűen a buli után éjjel "hazamentem" aludni. Éjjel 3 óra volt, amikoris - több sör elfogyasztása után - legnagyobb döbbenetemre a családi házunk előtt apámat láttam söprögetni, aki nem bírt aludni, mert "aggódott értem". Majdnem megütött a guta.

Ne reménykedj, vannak ilyen szülők:)

2021. jún. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!