Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbuktam töriből de nem...

Megbuktam töriből de nem merem apukámnak elmondani mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom hibáztam de úgy érzem mmegmondom őszintén, hogy a tanár is kipécéztek még akkor is ha én sem játszottam szabályosan.

Ugye online oktatás volt az elején és nagyon stabil voltam (nem kitűnő arra azért figyeltem de egy ilyen 3-as) mert otthon lazán tudtam puskázni de aztán amikor vissza kellet menni a suliba akkor sajnos a töritanár észrevette, hogy a tudásom élőbe messze nem olyan mint online és direkt állandóan engem feleltetett és addig addig sikerült neki rontani az átlagomat így, hogy mindig engem hívott ki amíg végül buktatható lettem. Csakhogy érezzétek 1,81-es átlag jött ki nekem amivel megbuktatott és valakinek 1,70-re megadta a kettest az osztályomban és nem tudok vele mit kezdeni mert az iskola szabályzatban erről egy olyan pont van nálunk, hogy a tanárnak szabad keze van kerekítésnél és úgy osztályoz ahogy szeretne.

Azért megmondom őszintén oké, hogy én sem vagyok egy szent de ez már szándékos kib.aszáson alapuló dolog ami tanár részét illeti.

Anyumnak el mertem mondani ő még érez velem kapcsolatban empátiát de apukámtól nagyon félek. Egész nyárra az lenne programom, hogy reggeltől estig tanuljak és egyáltalán nem engedne kikapcsolódni amit azért nem tartok jó dolognak mert oké kell tanulni mindennapp 3 órát legalább én is ezt mondom ha már ez van de akkor is nyár van és nekem is járna egy kis kikapcsolódás. Még ha jóval kevesebb is de nekem is nyár van.


2021. jún. 7. 21:06
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
90%
Az online iskola alatt nyaraltál, nyáron meg tanulsz majd.
2021. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
85%

“ állandóan engem feleltetett és addig addig sikerült neki rontani az átlagomat így, hogy mindig engem hívott ki amíg végül buktatható lettem.”

Mondjuk nem jutott eszedbe, hogy tanulj is a következő órára, tudván, hogy úgyis téged feleltet??

Remélem tényleg egész nyáron a szobádban kell tanulnod majd, megérdemled. Ha nem buknál, lenne nyarad, de így neked nem jár.

2021. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
79%

Elsővel értek egyet. Tudtad, hogy kinézett magának a tanár, mégsem készültél.


Ha az én fiam lennél még 2 nagy nyaklevest is kapnál!

2021. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj h te ezt kiba... érzed. Pedig a tanárod a valós tudásodat osztályozta.

Ami ugye nincs mert végig kummantottál.

A kerekítésről meg annyit, hogy nyilván annak én sem kerekíteném fel a jegyét, akin még az igyekezet szikrája sincs meg.

Gondolom annak ellenére h az iskolában feleltetett mégsem tanultál. Nem kértél javítási lehetőséget.


Legalább most vállad a felelősséget. Állj apád elé, és mond el.

De ne a tanárt hibáztatva (az csak ront a helyzeteden)

2021. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

"Mondjuk nem jutott eszedbe, hogy tanulj is a következő órára, tudván, hogy úgyis téged feleltet??


Remélem tényleg egész nyáron a szobádban kell tanulnod majd, megérdemled. Ha nem buknál, lenne nyarad, de így neked nem jár"


Ne ítélkezz. Nyilván elkezdtem tanulni de sosem adott meg témát. Csak kíhívott és azt mondta János kérem meséljen nekem erről meg erről, nem volt kiindulási pontom se, hogy miről tanuljak. És ha valamit tudtam is akkor meg mindig azt mondta háááát ez sajnos nagyon karcsú ez egyes

2021. jún. 7. 21:20
 6/59 A kérdező kommentje:
Például a tananyag végén kihívott és visszakanyarodott arra amit év elején online vettünk.
2021. jún. 7. 21:22
 7/59 anonim ***** válasza:
87%

Apádnak meg megmondod, hogy:

- Képzeld el Fater!

- Mindössze négy jegy hiányzott ahhoz, hogy megkapjam töriből az ötöst.

2021. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
58%
Megérdemled. Miért nem tanultál rendesen, ráadásul töriből.... legalább akkor néztél volna youtube videokat a témáról. Én is két pofonnal díjaználak az biztos.
2021. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
67%
Nem a tanár rontotta le a jegyet,hanem te, mert csaltál, és csesztél tanulni. Szóval csak magadat okolhatod.
2021. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
67%
Majd akkor mondd el ha a potvizsgan se mész at.
2021. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!