Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti úgy éreznétek,...

Szülők! Ti úgy éreznétek, hogy szülőként megbuktatok, ha a gyereketekben nem lenne hazaszeretet, honvágy?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy nem csak a pénzhiány miatt költöznek el, hanem azt mondanák, hogy ezen a "koszos, büdös Magyarországon csak éhenhalni lehet". Külföldre csinálnak gyereket, akit nem tanítanak meg magyarul, kábé szégyellik, honnan jöttek.
2019. febr. 24. 12:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Akkor érezném azt, hogy megbuktam szülőként, ha a gyerekem egy rosszindulatú semmirekellő lenne, aki szándékosan árt másoknak, emellé pedig se dolgozni, se tanulni nem akar, és másokat hibáztat a saját kudarcai miatt. De ezek szerint más a véleményünk a félresikerült nevelésről.
2019. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

Büszke lennék rájuk h nem sikerült belőlük fideszes gyülölködő ál keresztény agyhalottat "igazmagyart"csinálni.

Igaz én eleve külföldre szültem őket de magyarok és nem fideszes keresztény gyülölködők lettek mint sokan odahaza ahol koporsora se lesz lassan pénz és sorban haltok majd meg fertőzés orvos hiány miatt,jegyre kaptok majd enni,még a nyaraláson is megfigyelnek h zsarolhassanak kivel merre jártál,benéznek a bugyitokba vegzálnak ha bármit máshogy csinálsz gondolsz,ki akar mini közel keleten v afrika szinten élni,naphosszat migránsoznak,közbe a magyar pasi zöme üti a társat lányát csak mert nő,simán magyarokn90% kivégeztetne kiskoruakat nemi identitásuk miatt.. Nem ratifikálják az isztambuli egyezményt,sorban mentik fel a családon belüli molesztálokat is,lassan apu is csinálhat gyerek számot,ujabb magyart.. A meddőket is hogyan kezelik,v a fogyatékosokat,állatokat a természetet,külföldön hogy kezelik? Ja egész máshogy.. Pénzért eladják a házatokat,akkor nem höbörögtök igy,vicc az egész.. Én büszke lennék,a mai magyar állapotokat igenis szégyellni kell..

58N

2019. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Én ugyan nem vagyok szülő, de a véleményem azért leírom:


Normális szülő emiatt nem érzi azt, hogy megbukott, azt nézi, hogy a gyerekének minél jobb legyen és támogatja a döntését, és nem érzelmileg zsarolja azért, hogy maradjon ebben a szar országban.

2019. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az én családom fekete báránynak tart, amiért nincs bennem családi összetartás és a hazám iránti hűség...
2019. febr. 24. 13:01
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak őket minősíti, jól tetted, hogy kimentél / ki akarsz menni.
2019. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Mert tipikus agymosott fideszes marhák.
2019. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem agymosottak és nem Fideszek. Csak úgy gondolkodnak, hogy nem mehet el mindenki és akik elmennek, nem törődnek azzal, hogy mi lesz azokkal, akik maradnak.
2019. febr. 24. 13:06
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Mert miért kéne nekem idegenekkel törődnöm? :"D Az már az ő bajuk, ha ott maradnak az állapotok ellenére.
2019. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Azért egy 50-60- 70 éves ember már nem tud csak úgy lelépni, főleg ha nyelvet se tud.
2019. febr. 24. 13:15
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy melyik országba születsz, nem érdem, nem teljesítmény, amiért bárkinek is a mellét kellene vernie. Lehet büszkének lenni arra, hogy adott országban pl. milyen jól élnek az emberek, milyen színvonalú az oktatás, mennyi híres, sikeres embert adott a világnak stb. Na, Magyarország pont nem ilyen.


Bennem sincs hazaszeretet, jelen körülmények teljesen kihalt bennem. Nem hogy büszke lennék, egyenesen szégyellem, hogy magyar vagyok, mivel a fidesz az arrogáns bunkó magatartásával égeti az egész országot.

2019. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!