Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadnátok szülőként,...

Hogyan fogadnátok szülőként, ha a már nem veletek lakó gyereketek ismert(ebb) videós lenne Youtube-n, de erről mástól szereznétek tudomást?

Figyelt kérdés
Pl egy ismerősötök felismerné a gyereketeket, így megkérdezné tőletek, hogy "láttátok a videóját?", ti pedig akkor szembesülnétek vele, hogy ebből az egészből kihagyott titeket a gyereketek.
2021. jún. 10. 00:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

lehet nem tartotta fontosnak megemlíteni, mert nem olyan nagy dolognak éli meg

mit jelent, hogy ismertebb?

2021. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

Milyen néven fut a gyermek a YouTube-on?

Ha jól csinálja, akkor leszúrnám, amiért nem mondta, de megveregetném a vállát, hogy ügyes. Ha meg rosszul, akkor megmondanám, hogy ejnye fiam/lányom, ne égesd magad!


De ha elmúlt 18, akkor végképp semmi közöd hozzá, hogy mit csinál. (hacsak nincs gondnokság alatt,de hát erről itt egy szó sincs leírva)

2021. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Benyújtanám a számlát, hogy mennyibe került felnevelni.
2021. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Az én esetemben kizárt lett volna, hogy ne tudjon egy ilyen dologról apum. Ha egy ilyet eltitkoltam volna, tuti nagyon rosszul esett volna neki, mert mi mindig mindent megbeszélünk.
2021. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
59%
Elkönyvelném, hogy borzalmas szülő vagyok, valószínűleg borzalmas ember is. Végtelenül fejeltlen, alvó, öntudatlan ember.
2021. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!