Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők meglopásánál van lejebb?

A szülők meglopásánál van lejebb?

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 23:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy csinálod.

Ha pl nagyobb összegeket emelsz el akkor lefogsz bukni.

De ha pl egy nagy dobozban vannak apró pénzek, abból nyugodtan csipegess, lehet ők már el is feledkezdtek róla, hogy ott van, neked meg mindenkinek jól jön egy kis zseton 🤣

2021. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi kérdező, most látom hogy írtál. Hát úgy nőttem fel, hogy többet voltam nagyszülőknél, mint otthon. 21 évesen léptem le. Iskolát én fizettem, és igazából sosem támogattak. Ruhám mindig volt, de azon kívül mindent vagy magamnak vettem, vagy nagyszülők. Tőlük kaptam pl laptopot, aztán "szüleimtől" karácsonyra egy egeret hozzá. Sima vezetékest. 2006-ban. Aztán mikor az övéké elromlott, és amúgy sem használtam, megkaptam h ők vették, adjam oda. Úgyhogy kb semmit nem kaptam tőlük. Annyit, hogy mindig kértek kölcsön, aztán egyszer csak nem adták meg. Mert lelaktam..

Tanuláss mellett dolgoztam. Meg miután elmenekültem, kiválogatták a cuccaimat, és ami kellett neki azt sem adták ide. (Azokat sem ők vették...) Akkoriba itt 6-7 millióért volt lakható, jó ház. 4 millióért kaptál kádárkockát amit fel kellett újítani. Most mindez 25-30 millió, egy rossz bontandó ház 10 millió...

Nem kívánom, hogy dögöljenek meg, mert sokkal nagyobb szenvedés nekik, hogy látják hogy haladok. Meg már enyhültek az indulatokat. Jövőre ismét megyek egyetemre(mostmár csak azért, mert érdekel) és ha csökkennek az építőipari árak, akkor építkezek is. 26 éves vagyok.

2021. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Bőven. Nagyon sok van még alatta.
2021. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!