Hozzámennétek így?

Figyelt kérdés

Hölgyektől kérdezném: Hozzámennétek több gyerekes férfihoz?

Ha gyerekei felnőttek és nem kellene együtt lakni velük.

Ettől függetlenül részt vennének leendő férjetek életében és azt vennétek észre hogy velük türelmesebben beszél.

Magyarul, ha ők nem mindig viselkednek tökéletesen simán elnézi.

Míg veletek szemben jóval kritikusabb.

Bírnátok így élni, meg lehet szokni az ilyesmit?

Kinek van tapasztalata ebben, tanácsnak örülnék.


2021. júl. 1. 14:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem mennék hozzá. Viszont nem tudunk konkrét eseteket, így simán akár jogosan lehet kritikusabb. Vagy a másik lehetőség, hogy a gyerekekkel kevesebbet van együtt, mint a menyasszonyal, és azt azért tudjuk, könnyebb elviselni valakit, ha nem élünk egy fedél alatt vele.
2021. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

biztos nem.


De muszáj egyből hozzámenni?


Esetleg együtt élni egy darabig, és aztán idővel kiderülne, hogy van-e ennek így értelme hosszabb távon is?

2021. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a kritikussága veled szemben, mióta éltek együtt?
2021. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
Ne haragudj ők a gyerekei ,az ember a gyerekeivel nem kritikus, majd jön az következőleg ,hogy valasztás elé állítod?
2021. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Van amelyik lusta de mintha észre sem venné.

Másik szinte orránál fogva vezeti leendő férjemet. Az érzelmeire manipulál és elér nála mindent.

Értem segítés, anyagiak.

2021. júl. 1. 17:07
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Van gyereked?
2021. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felmerült benned, hogy nem biztos, hogy jó ötlet a házasság, akkor ne menj hozzá, ilyen egyszerű.
2021. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nincs de szüleim vannak.

Nem használtam ki őket ha így érted.

Próbáltam saját erőből előbbre jutni.

2021. júl. 1. 17:18
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem gondoltam arra hogy kihasználtad őket. Csak lehet hogy te látod rosszul a dolgokat, úgyanilyen kérdés volt valamelyik nap ide feltéve,és ott is a felnőtt hyerekek voltak beállítva rosszként ,a leendő feleség lehordta őket mindennek. De hány évesek vagytok? De tényleg ha már ez felmerült benned hogy hozza menj e akkor ne menj. Az meg hogy vannak szüleid az egyértelmű másképp valami isteni csoda lennél.
2021. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!