Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Kaptam egy telefon...

Mit tegyek? Kaptam egy telefont úgy, hogy meg sem érdemlem

Figyelt kérdés

Kaptam egy telefont az apukámtól teljesen random úgy, hogy egyáltalán nem érdemlem meg mert (még én is tudom) rettenetesen szemtelen és flegma vagyok.

A telefonnak nagyon nagyon nagyon örülök, de közben hülyén érzem magam.



2021. júl. 4. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Add oda egy hajléktalannak, vagy add vissza faterodnak, problem solved.
2021. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
29%

Kedves kérdező!


Kérem adja át nekem a mobiltelefonját. Mindenki jól jár. Privátban keressen az átvétellel kapcsolatban.


Köszönöm.

2021. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Állj oda elé, és ezt mondd el neki így. Számodra és neki is egy jel lesz, hogy van igényed a fejlődésre, és hogy tisztában vagy a hibáiddal. Jól fog esni neki, ha hallja, hogy azért is nagyra értékeled, mert tudod, hogy fordított esetben te nem adtad volna ajándékba magadnak a viselkedésed fényében.
2021. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Amit a 3. ír. Mondd meg neki, hogy köszönöm szépen apa, de én ezt szerintem nem érdemlem meg. Beszéljétek meg
2021. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Próbálj meg magadon jávítani
2021. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen kamu kérdés.
2021. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Örülj neki! Ne furdaljon a lelkiismeret! Ha egy kamasz rettenetesen szemtelen és flegma, az a normális! Akkor lenne baj, ha nem az lennél. Nem azért kapsz ajándékot, mert a viselkedéseddel kiérdemled, hanem mert szeret. Ne keresd önmagadban a rosszat, pont jó gyerek vagy és jogosult az ajándékra!
2021. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
99%
Vagy fordítsd meg a dolgot, és legyen ez a személyiséged fejlődésének egy megindítója. Az már félsiker, hogy sikerült felismerned, hogy mit csinálsz rosszul, most akkor próbálj meg javítani rajta. Gondolj erre a telefonra úgy, mint pl. egy előrehozott nyaralásra. :)
2021. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Érdemeld ki azzal, hogy változtatsz
2021. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Örülj neki és próbálj meg kevésbé szemtelen lenni.
2021. júl. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!