Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon szeretnék egy huawei...

Nagyon szeretnék egy huawei ascend p8 lite telefont. De mostanában nem jók a jegyeim ezért a szüleim nem engedik hogy karácsonyra kapjak, mert hogy drága meg nem érdemlem ki. Vkivel volt már ilyen ha volt akkor mit tapasztaltatok/hogy engedték meg?

Figyelt kérdés
Szülinapomra azt mondták lehet hogy megkapom ami április közepén van addigra kb mennyibe fog kerülni legolcsóbban a neten ha most tegyük fel 56ezer?
2015. dec. 7. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Annyiért még jövőre sem hiszem, hogy meg fogod kapni függetlenül. Nézz olcsóbb telefont, nem olyan jó telefon, hogy megérje szerintem az árát.

Mi fontos Neked a következő telefonodban? Hátha tudok segíteni találni egy jobbat ami nem ilyen túlárazott.


A szüleidet pedig csak azzal tudod kiengesztelni, hogy tanulsz és javítasz a jegyeiden, vagy megveszed a zsebpénzedből.

2015. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehol sem 56.000ft! Több oldalt megnéztem,még mindig 70.000 felett van..hány éves vagy?
2015. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te hol láttál 56-ért, de újan 70 alatt nincs. Nekem azóta van meg hogy kijött, akkor azért drágább volt, szóval lehet hogy valamicskét még megy le az árából sőt biztos . én szeretem, de nem mimdegy mire veszed.
2015. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13 vagyok és amugy ilyen fényképezésre zenehallgatásra netezésre meg persze telefonálásra használnám fontos lenne hogy a kamerája legalább 8 megapixeles legyen és viszonylag olcsó is és köszönöm a válaszokat
2015. dec. 8. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

13 megapixeles a kamerája, az elsőt igy hirtelen nem tudom. Én nem vagyok nagy fotós, de nagyon jó éles képeket lehet vele csinálni. Nyilván egy igazi géphez nem lehet mérni, de csak igy fotózgatni nekem jó.

Amiket leirtál nagyjából én is erre használom (most is róla írok) remélem összejön és megtudod venni. :)

2015. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hátcsó 13,első 5 Mp. Érdemesebb lenne január-februárban a telo vásárlás..akkor lejjebb viszik
2015. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utso ketto nagyon szepen koszonom
2015. dec. 9. 16:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld rávenni őket egy navon m502s -re .Ennek kitűnő sony kamerája van. De csak az"s" jelűeknek! 34 most az ára. Vagy ami jó még az az asus zenfone c. Ennek csak 5 megapixele van de gyönyörűen fotózik és jó a hangja is.
2015. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!