Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha a 15 éves...

Mit szólnál, ha a 15 éves lányod egy olyan fiúval lenne együtt, akit most csuktak le ittas vezetésért és gázolásért?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok a lány, sem az egyik szülő! Egyik legjobb barátnőmről szól a kérdés, aki nem meri elmondani a szüleinek, és érdekelne, hogy mások hogyan reagálnának erre, hogy neki tartania kell-e a szülei reakciójától. Amúgy a fiú 19 éves, bár ez lehet nem számít.

2021. júl. 9. 07:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%

Ha most csukták le, hogy a viharba lennének együtt? Egy 15 évesnél ez nem tart sokáig, hacsak nem érzi ettől nagylánynak magát, aki menőzhet azzal, hogy sittes pasija van...


Egyébként meg, ha a lányom lenne, ennél több értelmet neveltem volna bele...

2021. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
98%
Ha lecsukták nem mindegy?
2021. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
Megmondanám neki, hogy oké, de ha felcsináltatja magát kidobom az utcára.
2021. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
16%
Ne haragudj, de így beszélsz a gyerekeddel, "felcsináltatja"? Az anyukád vagy ki beszélt így veled?
2021. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
10%
Bárki bármit mond, szerintem (HA LESZ MAJD) a lányomnak inkább olyan barátja legyen aki megölne (tudom rossz megfogalmazás) egy férfit aki rájuk támad, mint hogy elfusson.
2021. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

16

Most ez hogy jön ide.

2021. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
90%
1-es vagyok, de 16, "csak" be volt baszva és elütötte, lehet ettől egy pávagyerek. Bár nem tom hogy látogatná meg a barátját, bár az is lehet, csak sima flex, hogy milyen pasija van.
2021. júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
9%
#17-18. Úgy jön ide, hogy már itt is írták hogy valami gettós akkor SZERINTEM gettós (ne ilyen Szipusosra gondoljatok, hanem olyan Keresztapásra) barátja legyen mint egy páva.
2021. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

#19 te se a valóságban éled az életed, ugye? :D


Attól, hogy jampecka elüt 1-2 gyereket a zebrán és megöli őket, tönkretesz pár családot, még nem ő lesz a faszagyerek, aki lecsapja a sandán néző szatírt, aki a lányod környékezte meg...


De azért jó látni, hogy szeretnél egy agresszív idiótát a lányod mellé. Felelős szülői gondolkozásra vall. ;)

2021. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha lecsukták, akkor nem nagyon tudnak együtt lenni.
2021. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!