Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyósom 63 éves és meg tudtam...

Anyósom 63 éves és meg tudtam hogy meg csalja az apósom egy 54 eves pasival.szerintetek el mondjam aposnak vagy a felesegemnek?hogy anyuci felre lep

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 22:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
80%
Tetszik, hogy a nőkről mondják, hogy pletykásak, de rengeteg férfi kavarja a szart.
2021. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
34%
Inkább ne szólj ,lehet így a legjobb mindenki lelki békéjének .A túlvilágon majd elszámol tetteivel
2021. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
72%
Megkérdem, hogy van-e bizonyíték, és lenulláztok. Ez aztán logika, végül is ténylegaz a elgjobb ha valaki véletlen bizonyíték nélkül vádaskodik utána meg ö lesz a rossz.
2021. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
8%

fígyi brattyó halgas rám


mond meg anyósnak hogy hallgac ha a kedvedre tessz...


én meg csinálnám tutti...biztos dőgős gilf ha kel egy nála fiatalabnak...gondold meg...képzeld el mikett tuthat

2021. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
64%

Minek amúgy?

Max a felesegednek.

De minek beleavatkozni mas eletebe, ha teged nem bant vele?


11, nálunk a kocsmatulaj pasas !!a faluradio

2021. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
34%

"Másban megtalálták a tüzet stb" mik ezek a szar álszent üzenetek?

Szólj nyilván... Ne csalja már meg a vén k....

2021. júl. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
32%
Én mindig beköpöm az ilyesmit. Ki nem állhatom a gerinctelen ribiket. Ha nem kell neki a papa, akkor váljon el
2021. júl. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
75%
Különbség van a megcsalja apósom egy férfival, és a megcsalja apósomat egy férfinak között...
2021. júl. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
82%
XD kösz, ezen jót röhögtem. Szerintem ne lötyögtesd a szarral teli kádat mert még rád is fröccsenhet.
2021. júl. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
82%

"10/20 A kérdező kommentje:

Üzenetet láttam es össze raktam a kepet"

Mi a tökömet kutakodsz anyósod telefonjában?

Ha valaki belenéz a gyereke telefonjába, azt úgy szétkapják itt a gyakorin, mint foxi a lábtörlőt, de az, hogy te anyósdo telefonjában kutakodsz, az természetes.

A napokban volt itt egy kérdés, ahol a nő megtudta, hogy a lánya jó ideig csalta a férjét, hazudott a szüleinek is ami miatt ők is hazugságokba keveredtek tudtukon kívül.

Ott a válaszolók nagy része azt írta, hogy az anyának semmi köze a gyereke életéhez, viselkedéséhez, fogadja el, hogy akivel csalta a férjét, az a gyereke új párja.

Na, neked semmi közöd anyósodék kapcsolatához. Ahhoz se, ha csalja egyik a másikat, vagy mindketten egymást (amit ugye nem tudhatsz)

Az meg hogy anyósod után kutakodsz, végképp undorító. Talán rá vagy kattanva, hogy ennyire figyeled kivel mit csinál?

2021. júl. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!