Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyósom 63 éves és meg tudtam...

Anyósom 63 éves és meg tudtam hogy meg csalja az apósom egy 54 eves pasival.szerintetek el mondjam aposnak vagy a felesegemnek?hogy anyuci felre lep

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 22:41
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
91%

Azért ez így meredek, hogy te mas dolgaiban turkálsz egy, az meg még meredekebb, hogy láttál egy üzenetet amiből te összeraktál egy képet.


Ez kb. olyan mikor valaki valakinek bemutatkozik és olyan a neve amúgy is hogy félreérthető, és a pletykás kívülálló már csak azt mondja hogy xy vagyok, amiből ő nem névre következtet, hanem egy állapotra.


Szóval egyrészt kevés az info másrészt anyósod dolgai között turkálni nemcsak hogy személyiségi jogokat sért de emberi jogait, és méltóságát is bántja a btk. szerint és bizony büntetendő is, és miért van olyan érzésem, hogy egy újabb anyós gyűlölő kérdés?


Te gondolom örülnél neki, ha a kolléganődnek írnál csak ennyit, hogy:

Megvan?


Mire a kolléganőd ezt válaszolná, hogy:


Nem nem jött még meg.


Ebből egy ostoba anyós vagy após mire következtetne, milyen képet rakna össze?


Hogy lefeküdt veled, és te most azon aggódsz, hogy megjött-e neki, közbe meg csak egy nagyon fontos munkahelyi alkalmassági papírt várnál munkaegészségügyi vizsgálat után.


És anyós vagy após itt kérdezné, hogy mit csináljunk elmondjuk a lányunknak vagy se?


Elénk dobsz egy ilyen ostoba kérdést, és várod tőlünk a semmire, hogy tanácsot adjunk semmi info nélkül.

2021. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
75%
* és a pletykás kívülálló már csak azt látja, hogy, mondja az illető, hogy xy vagyok,amiből ő nem névre következtet, hanem egy állapotra.
2021. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
41%

„Azért meredek hogy valaki nem mondja meg a lelkitársának hogy az anyja félremegy, kemények vagytok”

Ha ennyire kemény vagy, akkor ha ilyen helyzetbe kerülsz, közöld te az apósoddal, hogy a felesége félredug. Aljas dolog belekényszeríteni valakit, hogy válasszon a szülei között.

2021. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
35%

33! Mondom a saját LELKITÁRSADDAL

Nekem a lelkitarsam a PÁROM nem pedig az apósom vagy az anyósom😂 nyilván azt majd az párom döntené el hogy mit kezd a helyzettel, de nálunk alap hogy mindent IS lemondunk egymásnak

2021. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!