Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tehetősebb szülők! Ha gyereket...

Tehetősebb szülők! Ha gyereketek, huszas évei elején milliós adosságba verné magát (drog, szerencsejáték) kifizetnétek neki vagy néznétek a szenvedését?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 16:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer kifizetném, de csak azzal a feltétellel, hogy együtt elmegyünk szakemberhez (pszichiáterhez, vagy akihez kéne), és tisztességesen végig fogja csinálni a szükséges terápiát.
2021. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Van ilyen egy rakat.
2021. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsejáték függőség vagy drog miatt nem fizetném ki az adósságot, mert ha kifizetem akkor másnap újabb adósságot csinál, tehát nincs értelme.


Ha elmegy elvonóra és többet nem szerencsejátékozik akkor segítenék viszont ha visszaesne akkor többet anyagilag nem támogatnám.

2021. júl. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%
Akkor nem szenvedett mikor játszott meg drogozott? Nos, ha akkor nem kellettem, most se kelljek.
2021. júl. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Segítenék de csak ha látnám, hogy bánja és változtatni is akar. Elmegy elvonóra stb.
2021. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem. Magának okozta, oldja is meg egyedül, felnőtt ember.
2021. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kitagadnám. Szörnyen nagyot csalódnék magamban, ha olyan gyereket neveltem volna fel, akitől csak viszi a pénzt a szerencsejáték, nem pedig hozza neki.
2021. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%
Én abban hiszek, hogy a gyereket nevelni kell. A nevelt gyerek tudja, higy a szerencsejáték borzalmasan rossz karma. És a karmát nem lehet pénzzel ledolgozni.
2021. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerencsejáték- és drogfüggőként nincs értelme az életének. Így olyan torz személyiséggel él, aki már nem az én gyerekem lenne.
2021. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Még ha csak egyik vagy a másik. De a kettőből együtt kijönni nem lehet már.
2021. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!