Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírok édesanyámmal! Mit...

Nem bírok édesanyámmal! Mit tegyek már?

Figyelt kérdés

Elvalt szülők, anyánál lakom. Anya legjobb baratnoje rettenetes nagy hatással van az enyémre. Tudni kell az a nő komplett őrült, nincs egy normális megmozdulasa. És ezt nem csak én mondom, hanem a körülöttem lévők is. Teljesen kezdi atvenni a stilusat, ami nálunk hatalmas konfliktusokat okoz és nem bírom. Már párszor elmondtam neki mit érzek és látok, de mindig leordít vagy jön azzal, hogy ha nem tetszik menjek apámhoz. Alapjaraton nincs rossz kapcsolatom apummal, de több okból sem szeretnék oda menni (távolság, suli stb).

Azóta étvágyam sincs nagyon, inkább otthon a szobámban szeretek lenni egyedül vagy barátokkal elmenni éjszaka csak beszélgetni, biciklizni.

Próbáltam már, nem tudok erről beszélni neki veszekedés nélkül.

18/L


2021. aug. 4. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel semmi konkrétumot nem írtál, így válaszolni sem lehet semmit.
2021. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem akartam nagyon belemenni. Nagyon dióhéjra sikeredett, igazad van. Köszönöm!
2021. aug. 4. 17:29
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ennyiből nem derül ki, hogy anyád valóvan komplett örült, vagy csak a begyepesedett környezetét zavarja, hogy éli az életét.
2021. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Mindjárt jönnek az "Emútá tizennyóc! Felnőtt vagy! Ha nem tetszik kőtözz albérletbe!" hozzászólások...😂😅

3, 2, 1...

2021. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Emútá tizennyóc! Felnőtt vagy! Ha nem tetszik kőtözz albérletbe

😃


Magas labda volt 🙂

2021. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyád őrült barátnője a hibás?
2021. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
ez a kérdés kísértetiesen hasonlít a leszbikus az anyám kérdésre, amit pár napja láttam...
2021. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálni próbáltad már? Attól, hogy együtt laktok, nem kell vele sem beszélgetni, sem egy légtérben lenni. Ha úgy gondolod bezárkózol a szobádba, hallgatsz zenét és ennyi. Ha megkérdi mi bánt, elmondod neki.
2021. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire sok mindent nem lehet javasolni.
2021. aug. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyádnak el kéne mennie bulizni, kikapcsolódnia.

És épelméjű emberekre hallgasson, ne a skizofrén barátnőjére.

2021. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!