Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról a gyerekrő...

Mit gondoltok arról a gyerekről(12éves), aki úgy beszél az anyjához, hogy kuss, fogdd be, lesz.rom mit pofázol?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 23:27
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Erre gondoltam én is, de mivel a kérező írta, hogy van nekik playstation, hát akkor azt egyelőre elzárnám a gyerektől. Persze a maflás, az mindenki számára elérhető, de azért meg rinyálna a kis p6cs, és akkor a szülőt mindjárt előveszik.
2021. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 3-4-5- éves volt minden megvolt neki emgedve, a liberális nevelés jegyében még egy erőseb simogatást sem kapott, mert szegénynek sérülne a lelke... Hát tessék, a végeredmény...
2021. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Azt is hozzá kell tenni, hogy most kamaszodik. Ilyenkor minden gyerek egy kicsit nehezebben kezelhető. Tudom mert én is voltam gyerek
2021. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Úgy bizony, ez a mai nevelési törvények eredménye. Parazita, betörő fiatalok tömkelege. Ne csodálkozzon a társadalom, hogy ilyen remek bűnöző tagjai lesznek, ha a fenyítést betiltják.
2021. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Már ilyen korba szerintem nem nevelhető. Korábban kellett volna. Ez olyan mint mikor veszel egy lottó szelvényt és nem nyer. Mehet a kukába. Ez is kuka. Reméljük nem lesz több gyerekük és így nem tudnak rászabadítani több ilyen neveletlen kölyköt a társadalomra. Mert e miatt a neveletlen viselkés miatt ezzel a gyerekkel később sok embernek meg fog gyógyulni gyűlni a baja akik valamilyen módon kapcsolatba kerülnek vele. Mert pl a tanára lesz, vagy később valaki a munkatársa/főnöke lesz. Vagy ne adj Isten ő lesz valaki főnöke
2021. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
*-gyógyulni
2021. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos pont az ilyenekből lesznek főnökök és egyéb döntéshozók manapság. Gondolom, ilyenek hozták a jelenlegi nevelési törvényeket is, akik képtelenek voltak megfelelni a szülők elvárásának, ezért nehezményezték a megnevelésükre irányuló törekvéseket. Ezért nemes egyszerűséggel betiltották a nevelés minden hatékony eszközét.
2021. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom, ilyenek hozták a jelenlegi nevelési törvényeket is, akik képtelenek voltak megfelelni a szülők elvárásának, ......"


Ezeket a történeteket az elkorcsosult liberális politikusok hozzák. Akik valamilyen bölcsész karon végeztek és az egyetem alatt szét drogozták az agyukat

2021. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
történeteket= törvényeket
2021. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

tegnapelőtt 06:26

"Olyan pofont kapna tőlem, hogy egy életre megemlegetné."


Még ezt találd ki!

Utána meg mennél a böribe kö-csögnek

2021. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!