Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert csinalhatja ezt apam es...

Miert csinalhatja ezt apam es a felesege?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok es most találkoztam először apammal. Semmilyen kapcsolat nem volt köztünk eddig, aw gyerektartas. Kicsi voltam, 4 éves mikor a szüleim elvltak, anyukám nevelt fel egyedül. Az interneten ratalaltam apukamra aki elég messze el tolunk, kb 350kmre.Irtam neki egy üzenetet hogy szívesen megismernem, erre ő írta hogy ha akarok utazzak el hozzá. Örültem neki, igy el is mentem. Van neki egy felesége aki szemmel láthatóan nem örült nekem. 5napot töltöttem ott, de a nő csak az én anyukámat szidta, régi dolgokról beszélt, olyanokról amiknel jelen se volt. Ha apukam akart venni nekem pl egy pár ezer forintos parfümöt nem engedte neki, de saját magának megvetette apammal a nő. Sok ilyen huzasa volt. Nem a pénz miatt mentem hozzajuk, de azert olyan furcsan ereztem magam. En azt hittem örül apu...
2021. aug. 30. 08:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*se gyerektartas
2021. aug. 30. 08:13
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha majd 20 évig nem keresett, nem értem miből gondoltad, hogy örül neked. Mert azt mondta menj, ha akarsz?

Felejtsd el őket! Ők neked idegenek, akik nem is akarnak veled kapcsolatot tartani.

2021. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Valószínű a hárpiának a konkurenciája vagy, így gondolja, apád valószínű örül, csak a hölgyike nem érzi most első helyen magát miattad.
2021. aug. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Apukád felesége azért nem kedvel téged, mert jelenléteddel az apád előző feleségére, azaz anyukádra emlékezteted. Szerintem kicsit féltékeny lesz, ha a közelében vagy.
2021. aug. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Vetélytársat lát benned, azért viselkedik így. Azt hiszi be akarsz furakodni a családjába. Tudom, hogy te nem akarsz rosszat, de te mit éreznél a nő helyében, ha egyszer csak előkerülne a párod majd 20 éve nem látott gyereke? Nem egyszerű a szituáció, valahol mindenkinek el kell fogadnia, hogy ez van, neked azt, hogy apádnak másik élete van, a nőnek azt, hogy időnként találkozni fogtok (évente-pár évente).
2021. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
sajnálom hogy rossz élmény volt, de mégis mire számítottál? 20 éven keresztül annyira se érdekelted hogy gyerektartást fizessen, gondolom a kapcsolatot se próbálta tartani. miért örülne neked?
2021. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Előkerült egy lehetséges örökös, aki elszipkázhatja a vagyont. Mit gondoltál, hogy körbecsókol?
2021. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
23 évig nem akart látni, nyilván nem örül neked.
2021. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A pénzt félti tőled.
2021. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A férjének a gyereke vagyok... nekem pl eszembe se jutott apam pénze, nem is kell onnan semmi ... csak a nőnek kattog az agya ezen, akinek a legkevesebb köze lenne apam agilag örökölt vagyonahoz.
2021. aug. 30. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!