Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki valami tipp hogy...

Valaki valami tipp hogy hogyan hozzam rendbe anyámmal a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Bármit csinálok nem telik úgy el nap hogy belém ne kössön.Egyedül nevel apám börtönben van.Mindig megkapom hogy ugyan olyan vagyok mint az apám.Már kezd idegileg az agyamra menni.Valakinek valami tanácsa van?

2021. aug. 31. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Amint lehet, költözz el és szakítsd meg vele a kapcsolatot. Te nem fogsz tudni anyáddal mit kezdeni, és te is bele fogsz rokkanni.
2021. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi csak már fáj hogy a saját anyám ennyire úgymond "utál".

Még 2 évet kell várjak ahhoz hogy eltudjak költözni.

2021. aug. 31. 14:49
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Addig is próbálj beszélni vele, hogy már eleged van ebből a hozáállásból.

Arra meg, hogy olyan vagy, mint apád visszaszólhatsz, hogy akkor miért vele csináltatott magának gyereket, nem te választottál apát.

2021. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
26%
Hát mondjuk normálisan kéne viselkedni lehet van elég gondja neki h a férje börtönben vn és egyedül kell nevelnie téged🤷🏼‍♀️ nm egyből ide kell irkálni hogy mit csinálj gondolkodj el h miért köt beléd🤷🏼‍♀️ az én anyám is ilyen még se irkalok ki ilyet h mit csináljak hát változtass ne mindig ő legyen már a hibás
2021. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Akkor beszélj vele minimálisat, illetve probalj evés lehetöséget adni neki amibe bele tud kötni.
2021. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Esetleg ha vannak nagyszülők, és megoldható, akkor költözz hozzájuk. Ha nem is véglegesen, egy pár hétre.

A távolság tud ilyen gondokon enyhíteni, egy próbát megér. De ha hosszútávon sem sikerül, akkor marad az 1-es válaszom.

2021. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4-es normálisan tisztelettudóan viselkedek vele szemben.Apámat gyűlöli.Egyszer nem mondtam sose hogy ő a hibás csak tanácsot akartam kérni hogy hogyan hozhatnám helyre vele a kapcsolatomat.
2021. aug. 31. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy, apád gyűlöletét vetíti ki rád is, mert rá emlékezteted már a puszta létezéseddel. Lehet, hogy ezt sose fogja kimondani, de az a baj, hogy ezen nem tudsz változtatni. Elmondhatod az érzéseidet, de nem hiszem, hogy betalálnak.
2021. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem értesz velem egyet. Egy próbát azért megér! Ha olyan szituáció lesz, amiben "belédköt", mosogj kedvesen, barátságosan és mondd azt, hogy mit tehetek érted, hogy ne legyél mérges, vagy szomorú.

Amikor az apáddal hasonlít össze, akkor kedvesen, barátságosan mondd azt, hogy az apám NEM ÉN VAGYOK!

2021. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És tényleg van fizikai hasonlóság apád és közted? Mert akkor legelőször az ellen lehet tenni, hogy ne az apád pl haját-frizuráját lássa, ahogy rád néz. Meg másmilyen ruhát hordani, máshogyan kinézni.
2021. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!