Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS Menstruációval kapcsolatos...

SOS Menstruációval kapcsolatos trükkök?

Figyelt kérdés

Gondolok pl. Eldugásra, Hangtalan kinyitásra, hasfájásra stb...

Fontos lenne minden trükk.


Kérlek mindent írjatok le amit tudtok. Jövő héten hosszú időre közösségbe megyek. Nem szeretnék ciki helyzeteket



2020. jún. 18. 19:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció nem ciki. Berakod a betétet, tampont a zsebedbe, és a wc-ben kicseréled úgy, hogy nem érdekelnek a zajok. Fájdalomcsillapítót és görcsoldót vigyél magaddal.
2020. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Oké, már hajlok efelé, de még mindig ciki egy kicsit. Hozzáteszem hogy fiatal vagyok eléggé még. Szerintetek szütyőben bevihetem? Vagyis nyilván bevihetem de arról rögtön tudják majd hogy mért viszem be? Vagy simán gondolhatják azt hó gy zsepi van benne? És ha megkérdezik mondhatón ezt? Hihető?
2020. jún. 18. 19:34
 3/17 A kérdező kommentje:
Ja, és nem lesz zsebem, mert vékony, de hosszú nadrág kell, és csak cicanadrágom van olyan, aminek nincs zsebe
2020. jún. 18. 19:36
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy senki nem foglalkozik vele, nem fogják megkérdezni. Lehet nálad egy övtáska, neszeszer, tarisznya, bármi, amiben zsepi, törlőkendő, telefon, és a betét is benne van.
2020. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kis szütyőben beviheted. Mondván viszel magaddal zsepit és kézfertőtlenítőt, mert ki tudja, hogy milyen állapotok uralkodnak a wc-ben.
2020. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, eleinte én is úgy éreztem, hogy ez ciki és el kell rejteni, nehogy mások tudják. Pedig amúgy ez egy teljesen hétköznapi, minden nőt érintő dolog, úgyhogy abszolút nem gáz, ha esetleg meghallják ahogy zörögsz vele vagy ilyesmi. Senki nem mondana rá semmit, tényleg nem kell belőle ügyet csinálni :)

Beviheted neszeszerben is, de az is teljesen jó megoldás, ha a nadrágod derék részébe rakod (szóval a hasad és a nadrág közé, a derék rész megtartja és nem fog kicsúszni és nem is látja senki, pont mint ha zsebbe raknád). A kicsomagolás miatti hanggal meg ne foglalkozz, tényleg nem ciki. De ha téged még ennyire zavar, akkor menj olyankor mosdóba, mikor nincs ott senki.

2020. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Oké, az biztos hogy a táskámban szütyő lesz. De a barátnőm azt mondta hogy ő mindig úgy csinálja hogy megvárja amikorvsenkibsem figyel , s betétet odateszi a nadrág derekához, ráhúzza a pólót és kicsit beljebb húzza a hasát hogy ne dudorodon ki. Na most az lenne a kérdés hogy melyik a jobb. A szütyő vagy ez? Nekem a szütyő jobban tetszik ugyanakkor a nadrág gumijához tétele kevésbé feltűnő
2020. jún. 18. 19:44
 8/17 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek ment a zöld
2020. jún. 18. 20:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már neked kell eldöntened, hogy melyik kényelmesebb-kivitelezhetőbb az adott helyzetben. :-)
2020. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem a szütyő lesz, de majd meglátom, hogy a többiek, milyenek . Ha kedvesek, vagy legalább barátom lesz ott szinte azonnal akkor tuti a szütyő lesz. Remélem lesz ott annyi idős mint én. Akkor majd lehet beszélni is tudok vele
2020. jún. 18. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!