Órán tiktokozni?

Figyelt kérdés

Szülők ti is látjátok,hogy tele van a tiktok azzal,hogy a gyerekek, gyerekeitek liveban êlőzik órán?


Mit szólnátok ehhez ?



2021. szept. 3. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Anyukaként vagyok megfigyelő tiktok felhasználó (figyelem nehogy a gyerekem feltöltsön valamit)

Nagyon kiakadok ha látok egy ilyet, ha bármelyik gyerekem iskoláját érintené azonnal jelenteném az igazgatónak. Nem is értem az ottani szülők, tanárok (minden tanári karban van tiktokozó) miért nem teszik. De ahogy látom az " egyszerűbb" réteget érinti inkább a probléma.

2021. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok már diák

De van tiktokom,épp itthon vagyok mert beteg lettem, gondoltam felnézek,semmi mást nem látok ez 9 osztályos matek óra van a másik 10 tesi óra a harmadik 12. Kémia óra


Én is mobiloztam órán,de az,hogy livet csináljak

Durva

2021. szept. 3. 13:43
 3/11 A kérdező kommentje:
És nem csak az"egyszerűbb"rengetegek csinálják
2021. szept. 3. 13:44
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon nem jo dolog,hogy hová fajul a dolog.élőzni tanitási orán annak jo aki beteg otthon van és lemarad az orákrol az feltudk észülni
2021. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Jó pár éve, az én sulimban igazgatóival büntették azokat a diákokat, akik videóztak órán és kirakták a h*lyék a netre, ahol bárki láthatta. Utána bevezették, hogy az óra előtt le kellett adni a telefont. A kisebbeknél egész napra elvolt zárva, hogy ne azon függjenek.
2021. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
5-ös, nagyon helyes megoldás. Amúgy sem értem, minek egy általános iskolásnak mobiltelefon. Főleg alsóban.
2021. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
ötös.nálunk zirci középsuliba is igy volt
2021. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem vicces

37n

2021. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kirakott zoomképért is igazgatóit adtak.
2021. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nezek tiktokot.
2021. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!